Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Komolyan nem...

Mi bajom lehet? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
168 cm és 50 kg vagyok 16 éves lány sokszor sírvafakadom hogy milyen ocsmány kövér vagyok de mások szerint vékony viszont szerintem hazudnak nekem mikor csontosnak hívnak mert szerintem elég széles vagyok vagyis sokszor nem tudom milyen is vagyok..annyira idegelő :S nem merek farmeren kívűl mást felvenni mert nekem nem áll jól viszont elérkeztem arra a pontra ,hogy lehet van velem kis gond de nem tudom mi..
2010. máj. 26. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
64%
Komolyan nem értem, mitől van ennyi őrült kamasz ebben az országban. 168 cm vagy és 50 kiló, és ocsmány kövér??? Szerintem dilidokit keress magadnak!
2010. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
figyelj pszichológushoz járok ,2 éve mamám egyfolytában alakommal piszkál úgyhogy ne itt éld ki a hülyeségedet köszönöm
2010. máj. 26. 22:23
 3/71 anonim ***** válasza:
73%
Akkor legközelebb vidd magaddal a Mamádat is a pszichológushoz, mert akkor neki nagyobb szüksége van rá!
2010. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan! Húsz évvel ezelőtt miért nem volt ennyire alak és fogyókúra mániás minden csaj? Olyan boldog kamaszok voltunk, és nem voltunk megőrülve, ha feljött ránk 30 deka. Itt valami nagyon nincs rendben a fejekben.
2010. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
igen lelki beteg mert 90 kg és mindig is duci volt de a te válaszaidból többet nem kérek köszönöm(egyáltalán nem a családi hátterem a lényeg és kérdésemre értelmes választ egyik válaszodból se kaptam)
2010. máj. 26. 22:29
 6/71 anonim ***** válasza:
74%

attól, hogy hisztis liba leszel, ha valaki a szemedbe vágja az igazságot, attól még igaza van ....sovány vagy, sőt már majdnem kórosan sovány...de végül is nem kell neked szép bőr és szép haj, a fogaidra sincs szükséged, gyereket se akarsz...a menzesz meg amúgy is nyűg...


http://www.youtube.com/watch?v=VS2mfWDryPE

2010. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
71%
TI MINKDETTEN PSZICHOLÓGUSRA SZORULTOK!!!
2010. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
nem vagyok hisztis liba értelmezni kéne kövérnek érzem magam ha tényeg elhinném h sováány vagyok akkor boldog lennék...ELNÉZÉST A GOROMBASÁGÉRT DE A 85 SZÁZALÉKOS VÁLASZOLÓ MOSTMÁR FOGJA BE A P.OFÁJÁT KÖSZÖNÖM
2010. máj. 26. 22:32
 9/71 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos igaza van az előttem szólóknak! Gondolkozzatok el a csoportos terápián, különben egymás agyára fogtok menni. Anyud túl kövér, te meg túl sovány vagy, és egymást idegelitek. Más témátok am mincs is otthon?
2010. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
54%
Húhh.. Kitört belőled a düh? Éhes vagy netán? akkor egyél valami csokit.
2010. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!