Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Komolyan nem...

Mi bajom lehet? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
168 cm és 50 kg vagyok 16 éves lány sokszor sírvafakadom hogy milyen ocsmány kövér vagyok de mások szerint vékony viszont szerintem hazudnak nekem mikor csontosnak hívnak mert szerintem elég széles vagyok vagyis sokszor nem tudom milyen is vagyok..annyira idegelő :S nem merek farmeren kívűl mást felvenni mert nekem nem áll jól viszont elérkeztem arra a pontra ,hogy lehet van velem kis gond de nem tudom mi..
2010. máj. 26. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:
szerintem csak mamám foglalkozik ezzel sokat a rosszalló kritikák miatt...csak annyira fáj ,hogy anyának mindig azt mondja ,hogy jaj de sovány vagy hízzál kicsit én meg ezt kapom közbe szerintem egyformák vagyunk anyummal én pár évvel ezelőtt olyan jól elvoltam és irigyeltem barátnőm mert nagyobb volt a hasa most meg megfordult a kocka csak még annyi kérdésem lenne ,hogy szeretnék nagyon jól kinézni egy hónap múlva(igen tudom agyatokra fogok menni de vékonyabb szeretnék lenni)ha egyik nap futás másik nap aerobic 1-1 óra akkor menne?
2010. máj. 26. 23:50
 52/71 anonim ***** válasza:
46%
futással nem onnan fogsz fogyni ahonnan akarsz, általában mellről megy le .. inkább egyél már normálisan, nem fogok többet írni, próbáltam észérvekkel meggyőzni, meg rávilágítani kicsit a dolgokra, de nem igazán tudom elviselni ha valaki csak azt akarja hogy megoldódjon minden, de nem képes érte semmit se tenni..
2010. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, nekem borzasztóan tetszik a stílusod, ahogy végigolvastam mindent. Lehet, hogy azért, mert kicsit hasonlítunk, nekem is nagy a szám, sosem volt kicsi, nade a lényeg: egyértelmű, hogy nagymamád a saját el nem fogadott kövérségét vetíti rád, ehhez pszichológus se kell, annyira egyértelmű! De te ne törődj vele! Nem vagy te anorexiás, f.enéket, csak túlságosan számít neked a nagymama véleménye, mert biztos szereted őt, amit megértek. De most vedd úgy,hogy ebben sajnos téved szegény,néha neki is szabad. Nem kell ezzel foglalkoznod, biztos, hogy szép lány vagy, éljél boldogan, fogyni nem kell, de ha így maradsz, az se baj, mert ahogy egyre idősebb leszel, úgyis feljön majd egy-kettő magától is. Vigyázz magadra, jó csajszi lehetsz! 24/L
2010. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
71%
Nem. HA leadnál 5 kg-t addig sem éreznéd magad jobban. Nálad a változás belülről szükséges, ez pedig NEKED, ÍGY nem fog menni.
2010. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
táplálkozással kapcsolatban majd dietetikushoz fordulok amint összeszedem rá a zsebpénzem ezért nem gondoltam vele külön foglalkozni a sportszokásom mellett szóval fokozatosan megpróbálok visszatérni a több kcal-ra(bár nekem oly mindegy hízni nem tudok)és a mellem az tökély mindkettő megvan ,formás szóval hurrá
2010. máj. 27. 00:09
 56/71 A kérdező kommentje:
23.59: köszi igen általában azért nem hagyom ,hogy anonimba leszóljanak főleg ,hogy semmit nem tud rólam..okoskodik itt nekem de közbe már pár perc után ment is mind2 a s.eggét mereszteni tv előtt(szerintem egyik se olyan helyzetbe van ,hogy engem kritizáljon a kg/cm arány miatt)legalább én próbálok tenni valamit ,hogy megfeleljek magamnak ők meg kiélték magukat róluk is süt le az elkeseredés amúgy na de mindegy
2010. máj. 27. 00:13
 57/71 A kérdező kommentje:
00:00 szerintem meg úgy a tuti ha kívül is belül is
2010. máj. 27. 00:13
 58/71 anonim ***** válasza:

sorry, de szerintem menj pszihológushoz.


peace all.

2010. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én is 168 centi vagyok, 56 kg, és tökéletesen jól érzem magam. Amikor valami idebenn elszállt úgy két éve, és lefogytam 50 kg-ra, azt hittem, szép vagyok. Aztán egy nap, miután a fejemben valami a helyére kattant, és belenéztem a tükörbe, rájöttem, hogy se fenekem, se mellem, csak egy deszkalap. Azelőtt én is még vékonyabb akartam lenni, de onnantól meg vastagabb, mert csúnyának éreztem magam ennyire soványan. Azóta nekem az 54-55 kg az ideális, és jól érzem magam. Szokták mondani, hogy a fogyókúramániásoknál (mint amilyen én is voltam), valami a fejben nincs rendben. De ezt nem feltétlenül a pszichológusod fogja rendbe tenni, neked kell észhez térni. Én is észhez tudtam térni. Szerintem neked is menne.
2010. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
26%
KÓROSAN SOVÁNY RIBI!!!!!!!!
2010. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!