Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Komolyan nem...

Mi bajom lehet? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
168 cm és 50 kg vagyok 16 éves lány sokszor sírvafakadom hogy milyen ocsmány kövér vagyok de mások szerint vékony viszont szerintem hazudnak nekem mikor csontosnak hívnak mert szerintem elég széles vagyok vagyis sokszor nem tudom milyen is vagyok..annyira idegelő :S nem merek farmeren kívűl mást felvenni mert nekem nem áll jól viszont elérkeztem arra a pontra ,hogy lehet van velem kis gond de nem tudom mi..
2010. máj. 26. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
végigolvastam ezt és röhögnöm kellett. tudod mi a bajod??? az hogy baromira unatkozol aztán itt hülyíted az embereket a nem létező problémáddal... sokan meg még leállnak neked tanácsokat adni. az ilyen emberketet elküldeném egy háború súlytotta országba, vagy olyan faluba afrikába ahol éheznek,hogy tapasztalja meg mi az igazi baj és probléma. láttál te már súlyos beteg embert vagy kisgyereket?? gondolom nem. na velük kéne eltölts pár napot sok mindent tanulnál tőlük..egy biztos nem rinyálnak pedig ezerszer nagyobb gondjuk van mint neked."mamám beszólt és most ez az élet tragédiája, de amúgy a mellem tökéletes és szépségversenyre jelöltek" istenem , elkényeztetett kislány vagy. nőj fel!!
2010. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
mostmit irigykedsz??? nem én döntöttem el h rám szavazzanak h engem jelölnek versenyzőnek..a mellemmel meg megvagyok elégedve csak alakommal nem...és szerintem neked meg a túlzásaidat kéne kontrolálni...
2010. máj. 27. 13:02
 63/71 anonim ***** válasza:
:))) nem irigykedek. örülök, hogy nekem jó alakom van és meg vagyok elégedve magammal és nem egy besavanyodott rinyáló nő vagyok. csak ki akartam emelni az ellentmondásokat , de látom még ehhez sincs elég IQ-d hogy megértsd. na mindegy.
2010. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:
jó alakod aha..:D
2010. máj. 27. 14:20
 65/71 anonim ***** válasza:
hát 49 kilósan napi 1 óra sporttal jó alakom van és van egészséges önbizalmam is :)) na de nem is ez a lényeg, mert nem rólam van szó nekem nincs problémám.látszik rajtad, hogy csak itt kötekedsz közben meg azt akarod hallani,hogy micsoda bomba nő vagy. na de most már én is befejezem, nincs kedvem egy unatkozó tinivel vitázni. legyen szép életed.
2010. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
49 kg jó de hány centi az se mind1...és ha azt akarnám elérni h dicsérjenek akkor képet teszek fel magamról mert így anonimba honnan tudnád pl. a testfelépítésem milyen alkat? meg semmi nem látszik szóval aki azt írta h azt akarom hallani..nem drágáim én nem maximum ti mert magatokból indultatok ki de nyugtat h más is van olyan szarul mint én sőőt..csáó :)
2010. máj. 27. 15:58
 67/71 anonim ***** válasza:
ejjj
2010. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
Hmm...:-)) Most megoldottunk a problémád és megválaszoltuk a nagy kérdést, vagy meddig vered még itt magad, hogy szar az élet?
2010. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
megoldottátok?dehogyis te biztosan nem..meg amúgyis ezt nekem kell jesszus..a rosszindulatúság fájna nem élnél:D
2010. máj. 27. 21:56
 70/71 anonim ***** válasza:
ez nem rosszindulatosság csak 16 évesen eljuthatna a tudatodig, hogy hahó félig felnőttél már, és ideje saját magadnak megoldani a problémáidat (vagy miket)és nem mástól elvárni .. mérlegelj már hogy te szegény milyen szar helyzetben vagy, mert nem vagy megelégedve az alakoddal .. akkor adjál le még x kg-t amitől szerinted szép leszel és meg van oldva.. ennyi, fogyókúrázz még és ne fáraszd az embereket..
2010. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!