Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Komolyan nem...

Mi bajom lehet? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
168 cm és 50 kg vagyok 16 éves lány sokszor sírvafakadom hogy milyen ocsmány kövér vagyok de mások szerint vékony viszont szerintem hazudnak nekem mikor csontosnak hívnak mert szerintem elég széles vagyok vagyis sokszor nem tudom milyen is vagyok..annyira idegelő :S nem merek farmeren kívűl mást felvenni mert nekem nem áll jól viszont elérkeztem arra a pontra ,hogy lehet van velem kis gond de nem tudom mi..
2010. máj. 26. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
végre egyhülyével kevesebb..napi étrendem reggel 1 cukormentes kávé 3 szelet slimm kenyér(1db/41 kcal)rá csirkemellsonka semmi más +norbi update puding az kb 100 kcal délelőtt még vlmi gyümi ebédre leves tészta nélkül főtt husival vagy hal v csirke és zöldség/saláta este meg zöldség/savanyúkáposzta
2010. máj. 26. 22:39
 22/71 A kérdező kommentje:
hol írtam h anyám???mindenhol mamám azt írtam... legalább eltűntek a h.ülyék
2010. máj. 26. 22:40
 23/71 anonim ***** válasza:
71%

ok ez 800-900 kcal, a maradék 500-600-at mikor eszed meg, amire szükséged lenne?????


mindegy, tanulmányozd a videót, amit linkeltem, hátha felvillan valami kis fény az agyacskádban

2010. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
50%
most itt tőlünk várod hogy babusgassuk a lelked??? meg ajnározzunk hogy húúú de sovány vagy ne fogyj... vagy mit vársz??? itt hülyézel mindenkit közben meg egy buta elkényzetetett liba vagy aki jódolgában nem tudja mit csináljon. foglald el magad és akkor nem fogsz azon agyalni hogy kövér disznó vagy.
2010. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:
megnézném kedves utolsó mennyire kövér disznó ilyen kategóriába...és nem ha tudnál olvasni rájönnél ,hogy azt írtam tudok róla ,hogy "beteg" vagyok mivel az én magamról alkotott képem nem stimmel a méreteimmel de nem értem ,hogy láthatom magam mégis kövérnek NA EZ AZ TE ÉSZLÉNY AMIRE NEM TUDOD A VÁLASZT ÚGYHOGY K.USS
2010. máj. 26. 22:55
 26/71 A kérdező kommentje:
és nem mindenkit 2 ember volt aki bunkón válaszolt egy normális kérdésre..amilyen az adjon isten olyan lesz a fogadj isten..nem ismer és egyből dilidokihoz küld??azért nem tudom kinek kellene jobban szerintem nem nekem..
2010. máj. 26. 22:57
 27/71 A kérdező kommentje:
nem kérek válaszokat mivel hozzáértő nem akad KÖSZÖNTEM
2010. máj. 26. 22:57
 28/71 anonim ***** válasza:
79%

Hát...tudod, ha másból nem is tűnik fel neked,hogy sovány vagy, akkor áruld már el nekem, hogy milyen méretű ruhákat hordasz?

Nem figyelted azt sosem, hogy a méreted S-es vagy esetleg M-es (az is csak a magasság miatt)?

S= small, vagyis kicsi

M= medium, vagyis közepes

egyéb konfekciós méretek: 34-36 (S-esnek felel meg)

Nem vagyok kövér disznó (de sovány sem, felszedtem egy kicsit a szülés után) , de képzeld ezeket nem tudom felvenni, mert kicsik rám.

Amikor MAMA legközelebb piszkál, mond meg neki, hogy menjetek sportolni együtt, Te izmosodsz (és többet fogsz enni, mert kell a kalória)a Mama meg talán fogyna egy kicsit.

2010. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
64%
most akkor mit NEM tudsz okoska. tesképzavarod van azaz anorexia. meg szerintem viselkedési problémáid is. szóval járj csak orvoshoz és kezeltesd magad.
2010. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
Végre egy kedves válaszoló..tényleg hálás vagyok ,hogy legalább te még emberien is tudsz viselkedni sokan példát vehetnének rólad amúgy változó de S és M között vagyok leginkább van S-es gatyám de felsőkbe inkább M-es kell
2010. máj. 26. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!