Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Komolyan nem...

Mi bajom lehet? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
168 cm és 50 kg vagyok 16 éves lány sokszor sírvafakadom hogy milyen ocsmány kövér vagyok de mások szerint vékony viszont szerintem hazudnak nekem mikor csontosnak hívnak mert szerintem elég széles vagyok vagyis sokszor nem tudom milyen is vagyok..annyira idegelő :S nem merek farmeren kívűl mást felvenni mert nekem nem áll jól viszont elérkeztem arra a pontra ,hogy lehet van velem kis gond de nem tudom mi..
2010. máj. 26. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó előtti a legutolsó közbe jött:)
2010. máj. 26. 23:30
 42/71 anonim ***** válasza:
0%
Én meg az ilyen idióta hozzászólókat utálom, hogy "kórosan sovány"! Miért lenne az? Én is ilyen magas vagyok és 52 kiló (nagy nehezen, eddig 50 voltam), és mindenki csinosnak mond. Kedves kérdező: ne fogyj tényleg, ha nem vagy hajlamos hízásra, egyél nyugodtan, közérzeted is jobb lesz. Sztem 55-56-ig simán felmehetsz.
2010. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nagyon rossz az önképed. Nem lehet, hogy mindig egy tökéletes alakú /photoshopos/ manöken csajszi lebeg a szemeid előtt, ha tükörbe nézel? Keskeny váll, 55 cmes derék, kiálló csontok, hosszű láb... Ilyen sosem leszel, mert lehet, hogy egyszerűen más a testfelépítésed.

Én a helyedben elkezdenék 1: enni 2: izmokat fejleszteni. Ha eszel normálisan, napi min. 1600 kalóriát, fehérjét és olyan gyakorlatokat végzel, amik 150 felett tartják a pulzusod azon a napi 1 órán át, elkezd majd szépen átalakulni a tested. Lesznek izmaid, formád és csinosabbnak fogod látni magad. Szerintem nem vagy kövér, sőt. Szedj magadra izmot és elégedett leszel:-)

2010. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
69%
milyen jellegű válaszokat vársz? győzzünk meg arról hogy nem vagy kövér vagy mit akarsz? bizonyára ezt hallod nap mint nap a körülötted lévő emberektől, miért tőlünk kapnál erre segítséget? A pszichológus elvégre ezért van, aki ( mint akiket vársz ide ), szakképzett és ért a munkájához, tudja hogy mit beszél. Itt a többség "primitív" ember, miért nekünk hinnél ? és őszintén, milyen válaszokat vársz?
2010. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
a bőrömmel nincs baj a mellem is formás mivel arra a testrészemre is csinálok tornát nekem semmi bajom nem volt magammal egészen 2 évvel ezelőttig (5 éves korom óta táncoltam)54 kg voltam és mamám kijelentette minden eggyes hétvégi találkozásnál ,hogy jajde erős kislány vagyok meg ,hogy a balett nem való nekem az a vékonyaknak jó ...capoeirázni kezdtem múlt évben de azt is mondta ,hogy ht de nekem nem olyan az alakom mert oda is a vékonyak járnak meg ha együtt mentünk vásárolni anya,mama és én volt olyan ,hogy nadrágot próbáltam és ilyen megjegyzéseket tett ,hogy ebbe nem olyan nagy a s.egged..de szó szerint anyát is zavarta mert ő tudta ,hogy novembertől kezdve ez elkezdett engem piszkálni mert nem tetszett nekem se amit a tükörbe láttam de most még kevésbé pedig fogytam...
2010. máj. 26. 23:36
 46/71 A kérdező kommentje:
a pszihológusom nem foglalkozik ezzel a problémámmal mivel azt mondja ,hogy olyan nincs ,hogy csúnyának gondoljam magam ha egyszer szépségversenyre jelöltek(de ez még egy hosszú sztori) meg hát aztán azzal akarja elintézni eztt a problémát ,hogy csökkentem a nagyszüleimmel lévő találkozások számát..ami szerintem nem megoldás
2010. máj. 26. 23:38
 47/71 anonim ***** válasza:
37%
Ne foglalkozz ennyit a mamáddal, valószínű csak a saját keserű tapasztalataitól próbál megvédeni, csak kissé elrugaszkodott a valóságtól. A fiatal barátaid, osztálytársaid gondolom másképp látják.
2010. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 tetro ***** válasza:
37%
a nagymama egy kretén. már bocs. aki rajta éli ki a saját frusztrációit. nem vagy már 6éves. egyszerűen tegyél rá. úgysem tőle kell már ebben a korban impulzusokat várnod. amúgy mindegyik nervosa énkép zavarból indul ki minden esetben. szóval az hogy önértékelési problémád van, az nem azt jelenti hogy nem vagy anorexiás. sőt. szerintem a napi 800 kalória bevitele már annak számít. nem az életveszélyes fokozat, de károkat okozol ez biztos.
2010. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
66%
A nagymama egy irigy és nemkicsit rosszindulatú vénlány, akinek szúrja a szemét, hogy fiatal vagy és csinos. Te meg buta vagy, hogy magadra veszed és ne haragudj meg ezért. NAgyon el tudom képzelni a családodat és téged is. Egy kicsit lehet, hogy sokat foglalkoztok a külsőségekkel, nem? Túl sokat....
2010. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
akkor szerinted mi a megoldás? soha nem akarod belátni, hogy rossz az önképed és mindenki más vélekedik rólad reálisan? Keress mésik pszichológust, ha a jelenglegi nem megfelelő számodra, de senkit nem lehet meggyógyítani, aki nem hagyja magát. Ha pszichológus után hazamész, belenézel a tükörbe és azt hajtogatod magadnak hogy itt háj ott háj, akkor nem lesz semmivel se jobb .. És a balettosra meg annyit, hogy mindenkinek más a csontozata is pl, lehet hogy neked szélesebb a csípőd mint egy másik 50 kg-osnak, tehát szélesebbnek tűnsz és ezért gondolod, deez már a butaság. Arra nem gondoltál még, hogy ez a fiúknak se tetszik? Mert ebben a korban nyilván az elsők között szerepelnek a fontossági listán..
2010. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!