Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Komolyan nem...

Mi bajom lehet? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
168 cm és 50 kg vagyok 16 éves lány sokszor sírvafakadom hogy milyen ocsmány kövér vagyok de mások szerint vékony viszont szerintem hazudnak nekem mikor csontosnak hívnak mert szerintem elég széles vagyok vagyis sokszor nem tudom milyen is vagyok..annyira idegelő :S nem merek farmeren kívűl mást felvenni mert nekem nem áll jól viszont elérkeztem arra a pontra ,hogy lehet van velem kis gond de nem tudom mi..
2010. máj. 26. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
te dugulj már el kösz
2010. máj. 26. 23:02
 32/71 anonim ***** válasza:
72%
A legszebb éveidet ne pazarold el ilyen önromboló gondolatokkal!
2010. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
50%
ha M-es felsőt hordassz akkor tényleg kezdj el fogyózni :D:D
2010. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim válasza:
82%

16 éves,50kgos lány,és norbi update..jézusom,tényleg ebben a világban élünk?:D

nagyon durva..

Hát köszönöm,én boldogan eszem a csokit,fagyit,táncolok,alszok,élvezem az életet,tanulok,és jól vagyok:)pedig 10 kg-ot híztam fél év alatt:)

17/L:) (52 kg)

2010. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
43%

dugulj már el TE!!!!

túl nagy a pofád

2010. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 tetro ***** válasza:
83%
Kislány te beteg vagy. Mármint nem a szó pejoratív értelmében, de beteg vagy. Ha nem diétázol, már pedig 50 kilóval neked nem lenne szabad, akkor az már magában is egy tünet, hogy ennyire odafigyelsz arra hány kalóriát eszel reggelire. Én diétáztam nagyon brutálisan, de nem is szólt akkor másról az életem. Ne csináld ezt magaddal, mert nagyon sok minden rá fog menni. És itt nem arra gondolok, hogy mennyi gasztronómiai örömtől fosztod meg magad. 16éves lányként ha csokitortát reggeliznél az sem látszana meg rajtad. A levesben a tészta meg konkrétan semmit nem jelent, ha csak nem akarsz nagyon nagyon fogyni, azt pedig még egyszer mondom ne. Egyébként meg egyél változatosabban, a Norbi f*szságokat meg azonnal felejtsd el. Az egész kamu ráadásul, annyi mesterséges anyaggal van tele, hogy százszor rosszabb bármilyen kalória dús ételnél. Az amiben te most vagy, az betegség, még pedig anorexia. Ezt tudatosítsd magadban, és akkor talán egyedül is legyőzheted. Ha nem megy akkor diatetikus, pszichológus vagy a megfelelő személy, legyen bármi is a szakmája, megkeresése minél gyorsabban. Különben tönkre fogod tenni az amúgy valószínűleg csinos tested, és néhány év múlva nagyon bánni fogod ezt az egészet.
2010. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
énis szeretek sportolni nagyon is napi minimum 1 óra és a norbi update nem azért mert hú de diétás csak én azt szeretem legjobban..az anorexiások meg tudtommal nem esznek ennyit akkor mégis hogy lehetnék?:S tényleg nem akarom elpazarolni ezeket az éveket azért is kértem itt tanácsot de szerencsére a nyomorékok után jött pár értelmes gondolkodó ember is aki nem egyből a dilidokival jön mert megmutatom h én anonimba milyen s.eggtapló vagyok :S
2010. máj. 26. 23:15
 38/71 anonim ***** válasza:
79%
ANOREXIÁS VAGY!!!!!!!!!!!!!!!FOGD MÁR FÖL!!!!!
2010. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 tetro ***** válasza:
54%

de hát ez az update borzalmas :D mindegy, én meg vonatos csokit ettem gyerekként és imádtam. az se lehetett jobb.

az aneroxiának van fokozatai, és az teljesen nyilvánvaló hogy táplálkozási zavarral küzdesz, ami persze eleve egy téves énképből ered. nem tudom mi rángathatna ki ebből, erre nincs általános gyógymód. a pszichodokik többsége annyira dilettáns, hogy semmire se juthatnál velük. ugyanez igaz a kineziólogusokra is, csak még nagyobb arányban. a diatetikus meg igazából csak a tünetet tudná kezelni. volt két bulimiás barátnőm. az egyik a kapcsolat alatt, a másik pedig a te korodban. az előbbi ráment a kapcsolat, mert a vége felé már mindent az étkezési zavara uralt. a másodiknak viszont a teste ment rá. vagyis nem tudom, lehet ő olyan alkat volt, de a szakirodalom szerint, a te korodban amikor épp átalakul a szervezet, nagyon durva pusztítást tud végezni az ilyesmi. leírom konkrétan, hogy mire gondolok... elvileg a kötőszöveteid most válnak majd valamilyenné. a bulimiás exemnek az teste olyan volt mint egy zsák kimosott zselé. pedig vékony volt nagyon. azt hiszem egyszerűen túl sokat sanyargatta a testét. a legszembetűnőbb a mellein volt a dolog. gondolom azok akkoriban fejlődtek volna. húú, pofátlan hogy ezt leírom, de két feszes labda helyett, két majdnem üres tejeszacskó volt. és ez nem csak genetika. aktívan sportoló lányok között soha nem találkoztam ilyennel. betegesen diétázó mimózáknál pedig másik hasonlóval is.

2010. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:

ha egyszer megdöglök arra mérget vehetsz utolsó h téged kisérteni foglak...

nade írta nemrég valaki a testképzavart utánanéztem és szerintem akkor inkább az igaz rám mint az anorexia(anorexiás nem eszik csokipudingot..)

2010. máj. 26. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!