Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is brutalis...

Szerintetek is brutalis csalonap volt? :D Ilyenkor nektek is melegetek van?

Figyelt kérdés

Reggeli-3toast kenyer csirkemellsonkaval sajttal uborkaval

Tizorai- 2zsemle sonkaval kecsappal

Ebed-2rantott sajt hasabkrumplival

majd delutan 3kor somloi galuska

delutan 5kor meg egy tal somloi

aztan

Vacsi-2toast sonkaval kecsappal majd utana egy tal somloi galuska tejszinhabbal (33%os)

Annyira melegem van hogy a fulem is eg gondolom mert nincs hozzaszokva a szervezetem ennyi kajahoz es most egeti a kcalt nagyon:D De mit gondoltok? Szerintetek heti egyszer lehet tartani?Vagy inkabb kethetente? *egy sulytarto lany*


2017. nov. 5. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Annyira melegem van hogy a fulem is eg gondolom mert nincs hozzaszokva a szervezetem ennyi kajahoz es most egeti a kcalt nagyon" Na igy mar tudjuk mi lett az agyaddal. Egyaltalan nem volt brutalis csalonap
2017. nov. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azèrt van zabàlhatnékod, mert "mindentmegvontammagamtól" baromsàgot folytattàl, nem ètrendet követtèl. Csalònap belefér, kell is, de nàlam ez max 1 ètkezès ami csalò.
2017. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, végülis nem elképzelhetetlen, hogy a te szervezeted hőtermeléssel akarja csökkenteni a többletet, láttam én már cifrább dolgokat is.

Én magam sosem tapasztaltam ilyesmit, valahogy máshogy ugrik meg az anyagcserém (mert megteszi, szerencsére), nem hőtermeléssel.


Nos, te tudod, neked mi fér bele, kalóriában ez nem tudom, mennyi, de nem tűnik vészesnek, heti egyszer ilyesmit bevállalnék kalóriában (fogyáskor. súlytartáskor, tömegeléskor többször is), de jobb ételekkel. De én sok éve életmódot váltottam, s nekem eleve más jó, mint neked. Azért mindennap ne élj kenyéren és édességen, az senkinek sem lehet jó...

2017. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!