Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni?

Le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Szerintetek lefogyhatok 45 kg-t ha mellőzöm a széndhidrátot, a cukrot, és nem eszek semmi hízlalót, mellette pedig mindennap 2,6 kilómétert teszek meg gyalog (és persze tornáznék is, ha tudtok küldhettek jól bevált tornákat)

Mennyire fog lógni a bőröm és mennyire maradnak meg a striáim? 13 éves vagyok (sajnos nagyon nagyon túlsúlyos). És ha van írhattok sikersztorikat, szeretnék egy kis motivációt köszönöm szépen!



2017. nov. 16. 18:31
1 2
 11/11 anonim válasza:

Egyél egészségesen sok gyümölcs zöldség (nem baj h sok a cukor benne mert az gyümölcscukor nem pedig ilyen feldolgozott szar) a gyümölcsjoghurt tévedés ne essék nem egészsßges tele van cukorral inkább vegyél natúrt és abba rakj friss gyümit a müzli se vmi jó választás alig van benne vmi hasznos ne egyél ilyen tejszeleteket meg müzliket se (hidd el ha megeszel 3 nagy almát vagy annyi dinnyét amennyi csak belédfér 10×annyira jól laksz és egy dekát nem hízol)ne egyél fehér kenyeret inkább teljes kiőrlésűt én tudom javasolni a tojást ami nemcsak h kevés kcal de egészséges laktat és finom ráadásul egy csomóféleképpen elkészíthető ne igyál szénsavas üdìtőket (kóla fanta ilyenek )a gyümölcslé se jó választás tele van cukortal a 100százalékos is egy csomó kcalt tartalmaz ha mindenáron nem akarsz csak vizet inni(sztem az a legegészségesebb)akkor ihatsz teát(méz+citromlé esetleg fahéj amit akarsz) v citromleves vizet .Ne egyél csokikat meg ilyenek ha édsere vágysz akkor jöhet pár kanál méz (ebbe is gyümölcscukor van és kis mennyiségbe nem hízlal ráadásul jóval egészségesebb mint ha eszel egy tábla milkát).Mozogj annyit amennyit csak tudsz :futás bicikli felülések stb amire lehetőséged van.

Remélem segítettem

2017. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!