Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen úgy élni, hogy állandóa...

Milyen úgy élni, hogy állandóan nézned kell mit és mennyit eszel?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam rajta. Nem tudom, ha megkívánok valamit, akkor hajnali 2-kor is akár bűntudat nélkül megeszem. Nem szoktam gondolkodni azon, hogy mikor és mennyit ehetek. 162 cm vagyok és 43 kg. Nagyon nem vagyok hízékony... másokat meg folyton hallok panaszkodni, szerintem én belehalnék, ha nem ehetnék úgy, ahogy kedvem van. Nagyon rossz?

2017. nov. 17. 17:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akinek szükséges annak jó. Mióta tudom mi mennyi kalória,nem eszek péksütit,édességet,nem iszok semmi cukrosat. Azt hittem de rossz kesz,de nem az. Nem is kivánom ezeket és elborzaszt mennyi vacakot ettem össze. Nem tűnt soknak,amíg nem tudtam mennyi kcal mennyi szénhidrát van benne,de összeadodik...szóval nekem jó,hogy nézem.
2017. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!