Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma van a diétám első napja...

Ma van a diétám első napja nem intenzív fogyás a célom 10 kilótól szeretnék megszabadulni fél év alatt ezért elnéző vagyok magamal a mai menüm lent kivancsi vagyok megfelel-e?

Figyelt kérdés

Reggeli egy joghurt

Ebéd 2 tojásából rántotta és hozzá 2 szelet teljes kiörlésű kenyér

Uzsonna egy fél házi hamburger(teljes kiörlésű zsemle,saláta,light lapka sajt fokhagymás majonéz,uborka,csibe fasírt)

Vacsorára a másik fele

Esti nasi 1 banán.

Vélemények? Ijen étrenddel le lehet adni 1,5-2kg-t havonta?

22l/165cm/69kg


2017. nov. 25. 02:05
 1/1 CalenA válasza:

Szia!

Szerintem ez nagyrészt jó lehet. Bár még laikus vagyok a dologban, mert pár hónapja foglalkozok diétákkal. De ez saccra 1100-1300 kalória, ami mindenképp fogyással jár. Ha beiktatsz mellé egy kis kardiót, pl bicikli vagy futás, esetleg úszás, akkor szerintem biztosan megindul a dolog. Heti három alkalom elég is ezekből szerintem...


Viszont ajánlok egy telefonos alkalmazást is, myfitnesspal. Pont erre jó, amit kérdeztél. Hogy amit eszel, az megfelel-e a célodnak. Bejegyzed a napi menüt és kiirja pontosan még mennyi maradt hátra. Nekem bevált, 2 hónap alatt ledobtam 8kg-t mióta használom. Bár én heti 5 edzést tartok, de azokon a napokon többet is eszek, de ez csak taktika.Eleinte jobba szerettem az edző napokat, mert lehetett enni "rendesen",de idővel adaptál a szervezet hozzá...


Sok sikert neked!

2017. nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!