Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebből a hasból tudok hó...

Ebből a hasból tudok hó végére bármilyen módon lapos hasat gyúrni?! (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Bármiféle tipp érdekel!Kérlek segítsetek:)Szeretnék laposhasat és bármennyit edzek,csak mondjatok pontosabb tippeket annál hogy felülés-azonkívül?és mennyit kéne naponta?


2010. jún. 1. 21:05
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
hú ha nekem lenne ilyen hasam én örülnék. : D
2010. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mi az a lapos has amire te gondolsz. szerintem 1 hónap nem biztos hogy elég. és diéta is kell hozzá, mert anélkül nem tűnik el a háj.
2010. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
egy normális étrend kell (diéta, de nem eszement nőklapjás, meg 90 napos, meg coskidiéta, meg ilyen baromságok) - meg persze sport, és akkor igen. Egyébként van egy kis háj réteg a hasadon. Nem undorító, de azért látszik, és vannak pasik akik a kifejezetten lapos hasat szeretik (pl én) - de jól tudod, hogy nem ez a fő szempont
2010. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%

Sztem meg nem kell diéta, egyen azt és annyit amit eddig is, de hozzá csinálja a napi egy óra bordásfalazást kőkeményen!!


És az oldalsó fényképen nekem akkor is májnagyobbodásnak tünt elsőre..

2010. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
utolsó: te egy ritka nagy birka vagy. Persze,egyen zsíroskenyeret pacallal. Májnagyobbodás. ANYÁM BOROGASS! Kimenő van Svábhegyen???
2010. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

:DDDDD ez háj nagyobbodás,nem máj:)

A hasazástól 1deka zsir nem fog lemenni rolad, aerob mozgás+diétával lehet eltüntetni. (heti 5-6* 40 perc-1 óra kocogás,bringa,tempós séta) A szálkásító diétának meg nézz utána. Ha eltünik rola a háj,kockás lesz ennyi a titok!Mindenféle hasazás nélkül.

2010. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
és felüléssel meg társaival nem?
2010. jún. 2. 10:41
 18/25 anonim ***** válasza:
nem. a futás nagyon szépen formálja az egész tested, attól lehet kockás hasad.
2010. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
nebassz mintha az én hasam lenne:D
2010. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
amugy az előttem válaszolótól kérdezem,a felülés azért valamit csak segít,nem?Vagy felesleges?
2010. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!