Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebből a hasból tudok hó...

Ebből a hasból tudok hó végére bármilyen módon lapos hasat gyúrni?! (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Bármiféle tipp érdekel!Kérlek segítsetek:)Szeretnék laposhasat és bármennyit edzek,csak mondjatok pontosabb tippeket annál hogy felülés-azonkívül?és mennyit kéne naponta?


2010. jún. 1. 21:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
erősebben látszódnak a kockák.
2010. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

háááát.hájas az biztos.

mindennap abs workout és kész.

2010. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én irtam,hogy felesleges a felülés. Méghozzá azét,mert mindenkinek kockás a hasa a háj alatt:) Le kelldolgozni a hájat kocogással,tempós sétával,bringával és szálkásitó diétával (nézz utána:bodybuilder.hu) Ezután ha szeretnéd mégjobban kigyúrni a hasad lehet hasazni,de a hasazástól nem fog lemenni a háj , úgyhogy vehetjük úgy,hogy semmit nem ér igen.
2010. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
dettó.. nekemis ilyen hasam van:D és én már decemberbe keztem a felülést máig is csinálom elejinte 3×25ös csináltam mostmár 2×50-et csinálok és egyszerűen nem megy le lehet van valami tényleg benne hogy nem segít és 6után már nem is eszek max 1 almát ha van itthon :) és énis le szeretnék adni legalább 2-3 kilót így nem sok de amúgy már nem tudok érte több áldozatot hozni focizok és hetente 3× és már foggalmam sincs mit csináljak :S
2010. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
fogjunk össze ha pesti vagy és járjunk el biciklizni:D
2010. jún. 4. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!