Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hét után lehet "látni"...

Másfél hét után lehet "látni" a fogyást vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Mintha a derekam vékonyabb lenne illetve a hasam lejjebb ment volna. Lehetséges? 168/63-64-ről indultam kb. 55 a célom. Napi 1000 kalória körül eszem, illetve minden nap tornázom, minden másnap futok.
2017. dec. 6. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled.
2017. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled, de ez jó dolog mert motivál. Én is minden nap izmosabbnak látom magam.
2017. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogyáskor sok víz távozik a szervezetből. Ha hasra hízó típus vagy és ott van elaősorban felelsleg,szerintem lehet változást látni. Ugyan nem zsír pattan le, de tök mindegy, adja a löketet ;) hajrá!
2017. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Cocky! you do not waste yourself just looking at yourself in the mirror. you should eat a healthy meal, do not eat dirty food at least in the morning

3 bananas and fruits. if you want to eat muesli!

And eat eggs with lettuce at noon! and in the evening you are yours!

And you'll lose 3 kilos.

you'll be muscle!

then run a ride in the yard in the morning what you want! ;)

2017. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!