Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni is szeretnek. Akkor...

Fogyni is szeretnek. Akkor hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Februarban elkezdtem rendszeresen sportolni, mar latszik az eredmeny. Jobb alakom van, vekonyabbak a comjaim stb. De most inkabb egy kicsit fogyni szeretnek. Iygekszem odafigyelni az etkezesre, napi 4-5x enni, sokat inni, sok zoldseg, gyumolcs, stb. Edeset nagyon ritkan eszek, most juniban semmit sem szeretnek.

Mit csinaljak meg? Szuneteltetni a sportot jo otlet lehetne?

19/L (kb 166 cm, 75 kg voltam, most az izom miatt sztem tobb vagyok, de nem is merem magam)

Koszi!


2010. jún. 2. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem mindegy hány kiló vagy, ha jó az alakod?
2010. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jobb az alakom, de meg mindig nem eleg jo. :) Kicsit kevesebb zsirt szeretnek..:S
2010. jún. 2. 13:06
 3/21 anonim ***** válasza:
akkor sportolj tovább ;) és legyél türelmes, ha szünetelteted a sportot, akkor hízni fogsz, nem fogyni
2010. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
SOkat számít az étkezés is. Sporttól javarészt izmosodsz, de ha háj borítja az izmot, akkor azt diétával és sporttal lehet leadni.
2010. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De mit csinalhatnek meg az etkezesben? Sajnos tul sok lehetosegem nincs kulonfele dietakat csinalni...
2010. jún. 2. 13:28
 6/21 anonim ***** válasza:

Jaj isten ments, hogy KÜLÖNFÉLE diéták közül válassz! AZ összes egy baromság, és mégis mind mögött mi áll? hát a csökkentett kalóriabevitel.

Először is, ha még nem számoltad a napi energiaszükségleted, itt számold ki: [link]

Én csak a kalóriát és a szénhidrátot számolom, de próbálok sok húst, túrót, tojást (fehérjét) enni. Nekünk sincs minden nap az asztalon roston csirkemell salátával... Eszem szinte mindent, édességeket is néha, de délelőttre, ill. olyan du. 3-4óráig eszem szénhidrátot, aztán inkább amiben több fehérje van :túró, hal, natúr joghurt stb.

Még annyit az oldalról, hogy szerintem a szénhidrát kicsit soknak tűnik. Nekem heti fél kg fogyáshoz írt 170g-ot és 1300kcal-t. Ha ezt betartanám, akkor szinte egész nap szénhidrátdús kajákat ennék. Ezért én a 170-et levittem 100-120g-ra.

2010. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha fogyni szeretnél az első sorban egy kemény diétánál kezdődik.Lényeg, hogy mindíg éhesnek kell lenned (éhezned kell) napi 5 ször-i étkezés pl Én úgy eszek : 09:00=fehérje turmix, 11:00= 4 hamlet pulykasonka, 14:00= roston csirke rízs, 17:00= roston csirke zöldség, 21:00= spenót 3 tojásfehérje. Ez mind fél adag és állandóan éhezem de a lényeg, hogy 4 nap aladt 2,5 kg-t fogytam ezzel az étrendel. Persze ebben az étrendben sok a fehérje amitől hízik az izom, mivel én a gyúrás miadt csinálom. Neked is ilyesmi kellene csak nem kell ennyi fehére lényeg hogy kevés zsírtartalmú legyen inkább 0.0 . a másik hogy sportban leginkább a kardió edzések az az futás, úszás , elipszis gép, bicikli. minden nap minimum egy 20-30 percet és utána a has meg a láb = gugolás, lábujhegyreállások padon , fellépések, stb.. ez nagyon kemény így mert no cukor , no zsír no semmi . csak víz és kalória mentes ételek. nincs egy túrórudi , egy cukorka , sem egy lekváros bagett , pizza és sok más. az az semmi. Én 110 kg voltam most vagy 90 kg 3 hónap aladt. még 5 -9 kg és kockás a hasam . szóval van eredménye csak keménynek kell lenni és nem szabad zsíros ételeket enni mert az gyilkos dolog. Lemész egy fejledt konditerembe és ott megcsinálják neked a diétádat és az edzésterved ezt javaslom . üdv apen
2010. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
az sem jó ha egy ember túl kevés kalóriát eszik 1700-at mondjuk. az sem biztos hogy jó a szervezetének. ahoz kell egy pulzus szám mérés egy testömeg index, magasság stb. szóval ahoz kell egy szakember ami kb 3000-4000 ezer Ft ért megcsinálja neked , szerintem megéri az egészségért.
2010. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát egyél több húst és zöldséget ahoz, hogy fogyjál

Azért 1 tippem lenne számodra és ezt jól jegyezd meg : a sportot SOHA se ' szüneteltesd ' , ha nincs valamilyen egészségügyi problémád netán, mert a sport MINDIG jótékony hatással van MINDENRE és MiNDEN CÉLRA

Tehát többet ilyet ne mondj, mert 1x elfog törni valamid ( nem azért, de általában mindenkinek eltörik valamije ) és akkor majd nem lesz választásod

De ameddig van addig ne butáskodj ilyen dolgokkal és mozogj, mert a mozgás az élet

Sosem mozgunk túl sokat, mert a mozgás az olyan, mint a viz : bármennyit lehet és minnél többet kéne

2010. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"Ha fogyni szeretnél az első sorban egy kemény diétánál kezdődik.Lényeg, hogy mindíg éhesnek kell lenned (éhezned kell) napi 5 ször-i étkezés " marha, a jó diéta lényege pont az, hogy ne egyen sokkal kevesebbet, mint a napi szükséglete és sose legyen éhes ;)
2010. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!