Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni is szeretnek. Akkor...

Fogyni is szeretnek. Akkor hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Februarban elkezdtem rendszeresen sportolni, mar latszik az eredmeny. Jobb alakom van, vekonyabbak a comjaim stb. De most inkabb egy kicsit fogyni szeretnek. Iygekszem odafigyelni az etkezesre, napi 4-5x enni, sokat inni, sok zoldseg, gyumolcs, stb. Edeset nagyon ritkan eszek, most juniban semmit sem szeretnek.

Mit csinaljak meg? Szuneteltetni a sportot jo otlet lehetne?

19/L (kb 166 cm, 75 kg voltam, most az izom miatt sztem tobb vagyok, de nem is merem magam)

Koszi!


2010. jún. 2. 13:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egyébként meg 16:21- nek igaza van !

A rizs 1általán nem hizlal és ezzel a barna rizzsel kb. úgy vagyok én legalábbis, hogy akkor már inkább nem is kell :-D

De most komolyan, a kenyérnél még elmegy a teljes kiörlésű, mert a fehér tényleg nem valami egészséges, de a rizsnél mi a baj ? A rizs , ráadásul FEHÉR rizs, rendkivül egészséges, laktató és finom

Én barna rizset tényleg nem fogyasztok, inkább eszem valami mást helyette és elosztom valakivel, mert tudjátok hogy van a vicc : ' Nem jobb megenni egy tortát a barátokkal, mint egy sapka sz*rt egyedül ? ' xDDD


Na jó, ez talán túlzás 1 kicsit ,de van benne igazság

Szerintem diéta során senki se egyen olyasmit, amit nem talál túl izletesnek

Az élet egyik alapvető feltétele szerintem, hogy szinte mindent csak kedvvel és szeretettel csináljunk

És hidjétek el, hogy a diétában is ez meglátszik, mert most biztos sok tini a fejét fogja, de aki mindenféle marhasággal diétázik az majd 30 évesen mikor majd felszalad egy pár kiló akkor az fog eszébe jutni, hogy " Jajj, diétáznom kéne, de már 1x megcsináltam fiatalkoromban , de irtó nehéz és iztelen volt az egész ", na ettől aztán 30 évesen senki sem fog diétába fogni


Tehát a lényeg, hogy mindent azért érezzünk át a testünkkel és egész lényünkkel, mert ami nincs harmóniában a testtel azt előbb vagy utóbb megutáljuk ( akár tudatlanul is ) és aztán nem tudjuk miért hizunk vissza VAGY miért mondunk le a sportról ( amit nem szivesen csinálunk, mert pl. a házban csináljuk és unalmas ) VAGY megjelennek különböző betegések VAGY ingerlékenyebbek leszünk , stb. stb.


Szval csak okosan diétázni és fogyózni ! Élvezzétek az útat is, ne csak a célt

2010. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!