Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni is szeretnek. Akkor...

Fogyni is szeretnek. Akkor hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Februarban elkezdtem rendszeresen sportolni, mar latszik az eredmeny. Jobb alakom van, vekonyabbak a comjaim stb. De most inkabb egy kicsit fogyni szeretnek. Iygekszem odafigyelni az etkezesre, napi 4-5x enni, sokat inni, sok zoldseg, gyumolcs, stb. Edeset nagyon ritkan eszek, most juniban semmit sem szeretnek.

Mit csinaljak meg? Szuneteltetni a sportot jo otlet lehetne?

19/L (kb 166 cm, 75 kg voltam, most az izom miatt sztem tobb vagyok, de nem is merem magam)

Koszi!


2010. jún. 2. 13:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
marha ? na te aztán tudod , hogy hogyan kell lefogyni biztossan. Én nem illetlek ilyen jelzőkkel,de tudod nem mindengy , hogy kinek mennyi az igénye . van aki megenne egy tál krumplit meg 4-5 csirke combot és akkor jól lakik. csak hogy azzal sokkal többet árt magának . Amúgy meg BIZONYÍTOTT TÉNY kokoska ha mindíg koplalsz és éhezel , megnő az élettartama az embernek, több lesz az energiája, frisebb lesz a gondolkodása. De te biztossan tudod mert már kipróbáltad NEM ? amiről nem tudsz semmit arrol miért beszélsz ? megmondom én mert te vagy az okoska . üdv
2010. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
nevében is benne van DIÉTA .. koplalj , egyél keveset, stb ne mindíg lakj jól . lol
2010. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
ha napi 5 - ször jól laknál nem dagi lenneél , hanem egy óriási nagy labda aki eltakarja a napot
2010. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Amikor éhes vagy akkor a tartalékokat(ZSÍRT) használja fel a a szervezet. Olyankór fogy az alany. Ha soha nem vagy éhes akkor nem a tartalékokat(ZSÍRT) használja a szervezet, hanem amit bevittél. vitába szálhatunk sztem de neded nem érdemes mert úgy sem lesz igazad.

dolgozz le több kalóriát a kondiba mint amenyit megeszel. és fogysz.

2010. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mielőtt osztogatod itt a marhaságaidat, nézz utána egy kicsit...ha tele a pocakod, akkor nem vagy éhes...és ha pl uborkával vagy hasonlóval töltöd meg, akkor kevés kalóriát vittél be, mégsem vagy éhes...de fogyni csak diétával tartósan nem lehet, ahhoz sport kell ;)
2010. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
110 kg ról 90-89 re fogytam 2-3 hónap aladt. szerintem az drámai. kondizok és több az energiám hogy soha nincs tele a pocakom. amúgy meg az én edzéstervem egy diplomás tanár készítette akinek van egy igen fejlett konditerme pontosabban a mamut II ben a leg fölső emeleten. Amúgy több 100 embert fogyasztott már le, szóval ha vitázni szeretnél meny oda és oszd le őt hogy te jobban tudod ezteket a dolgokat. Nem hinném hogy te ebből diplomáztál és azt sem hinném, hogy neked van konditermed és hogy több mint 100 embert lefogyasztottál.
2010. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a tanacsokat, de veletlenul sem szeretnem, ha ezen kapnatok ossze! Orulok, h leirtatok a kulnbozo velemenyeket, utana nezek, utana olvasok a dolgoknak. Akkor a sportot nem hagyom abba. :)

Nekem eleg lenne ha kb 70 ala letudnek menni... Szal most mar akkor igazan nagyon odafigyelek, h semmi cukros, zsiros cuccot ne egyek, es amugy is mindig csak feladagot.

Es sok sikert azoknak, akik szinten fogyoznak! ;)

2010. jún. 2. 14:42
 18/21 anonim ***** válasza:

Nézd, éhezéssel nem lehet fogyni. Kerüld ne csak a cukrot és zsírt, hanem a fehér lisztet is, kenyeret csak teljes kiörlésűt egyél, és csak reggel. Tészta szintén kerülendő, barna rizs módjával, a fehérnek sok értelme nincs. A sportot ne hagy abba.

De azt tudnod kell, hogy hiába van jó alakod, a 75 kiló sok a 166 cm-hez és ez sajnos nem izom, ne áltasd magad. Nem vagyok az anorexia híve, de van rajtad 7-8 kiló.

2010. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, ezert is akarok fogyni, es nem csak izmosodni. :)
2010. jún. 2. 15:35
 20/21 anonim ***** válasza:
a barna rízs és a sima rízs között nincs külömbség csak annyi hogy a barna az nem finom. Az tévhit hogy a rízs hízlal.
2010. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!