Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 évig kondiztam heti 3...

2 évig kondiztam heti 3 alkalommal 2 órát, de már abba hagytam. Ujra szeretném kezdeni de végre eredményt is szeretnék. Pedig rengeteg sujt emeltem de nem nagyon gyurtam ki magam?

Figyelt kérdés
Most jelenleg 21 éves vagyok 120kg és 189 cm Szeretnék szálkásabb lenni .. Valami komoly edzés tervet tudtok mondani ?

2017. dec. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú hát van rajtad bőven felesleg. Szerintem először azt kellene ledolgozni és máris másképpen néznek ki.
2017. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék lefogyni úgy hogy mellette ne nagyon veszítsek izomból? Mellesleg miota abba hagytam a kondit azóta a bal lapockám ha kitartom a bal kezem iszonyatosan olyan mintha kést szúrnának alá, sok lehetett neki hogy 110 el csuklyáztam ?
2017. dec. 10. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Izmot mindenképp fogsz veszíteni. Ha a lehető legtöbbet akarod hogy megmaradjon akkor, rendszeres stimulácio kell (edzés) magas (ne nem irrelevánsan) fehérje bevitel, és minimális kalória defficit.
2017. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont jó alapokról indulsz,hiszen van rajtad súlyfelesleg van miből építeni az izomzatot. Kalóriadeficit és magas fehérjebevitel, általában a súlyod * 1,5-2g a fehérje szükséglet. Mindig végezz legalább 30-60perc kardiot és súlyzós edzéseket is,de ne irrelevánsan magas súlyokkal csináld,hiszen kalória megvonásban leszel így amúgyis nehezebben fogod bírni. Esetleg szedhetsz zsírégetőket is ,BCAA és fehérjepor ami ajánlott.

Nekem így sikerült szép szálkássá válni nőként:)

2017. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor , kisebb sulyokkal de többet ? .
2017. dec. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!