Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 65 kg voltam, és most...

Ha 65 kg voltam, és most 68-at mutat a mérleg, abból mennyi lehet a tényleges hízás?

Figyelt kérdés

Ünnepek alatt rendesen zabáltam, fogalmam sincs, mennyi kcal/nap lehetett, főleg mivel vendégség, stb, nem tudom... Viszont azóta is fel vagyok puffadva, érzem, és az anyagcserém is lassult (ez ellen sokmindennel próbálkoztam, de nem nagyon vagyok előrébb.)

Tehát az érdekelne, ebből a 3 kilóból kb mennyi lehet a valódi hízás, és mennyi az egyéb súlytöbblet?



2018. jan. 1. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

1-2 kg.

Nyugi velem is ez van,1-2 het alatt le adod

2018. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) És az anyagcsere felgyorsítására nincs valami tipped? Aszalt szilva, kefír, zabkorpa, lenmagpehely kombinációit próbáltam, de nem sok sikerrel.
2018. jan. 1. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok viz,zoldtea,rostos gyumolcs levek
2018. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki tudja? Lehet, hogy 3 kiló, lehet, hogy kevesebb. Ezt nem lehet megmondani, amúgyis lehet, hogy kevesebbet eszel az év első napjaiban (velem ez van, pedig nem is ettem olyan sokat , azt hiszem, de nem számoltam). Egy hét múlva majd meglátod, mi merre, addig kimegy az extra salakanyag és víz, ha újra fegyelmezettebben eszel.


Nem hinném, hogy az anyagcseréd lassult, sok evéstől nem teszi. Nem tudod, milyen gyors az anyagcseréd, erre nem utal semmi, csak az, ha hosszú ideig figyeled, mennyi evéssel hogyan változik a súlyod.

2018. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Abból engedek erre következtetni, hogy nem tudok már 1 hete normálisan wc-re menni, csak nagy kínok árán, és akkor is alig sikerül valami, na... Nem akartam ezt így részletezni, azt hittem, egyértelmű.

Gyógyteákat, hashajtókat nem merek alkalmazni, mert babát várok (8 hetes), és emiatt nem is konkrétan fogyókúrát tervezek, csak a kiinduló súlyomra visszaállni, és valamennyire tartani, amíg lehet.

2018. jan. 1. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:
De a nagywc-nek semmi köze az anyagcsere sebességéhez. Tudom, hogy népszerű tévhit, de nincs.
2018. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy fél kilónál több zsír be tud épülni egy hét alatt. (Arra legfeljebb ilyen 150 kilósok képesek.) A többi víz, meg épp tele vagy. De azért ne bízd el magad, végső soron a külső eredmény számít, senkit nem érdekel, hogy az aktuális víztől, zsírtól vagy épp a csontodtól tűnsz nagyobbnak a kelleténél.
2018. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6

Rendben, akkor nincs köze, attól még nem kellemes, ezt mindenki elismerheti.


#7

Ez mind nyilvánvaló, hogy senkit nem érdekel, de télikabátos időszakban meg nem is hiszem, hogy bárki látja az utcán azt a 3 kilót. Meg hát engem zavar, nem a szomszédot, na.

2018. jan. 1. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 de van, ugyanis a dolog ami miatt odamész, annak súlya van. Ha megiszol egy kiló vizet egy kilóval több leszel, és ez ugyanúgy érvényes mindenre.
2018. jan. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok folyadékot, lehetőleg vizet és rostos ivóleveket, teát. Sovány husit, tejtermékeket.
2018. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!