Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogják erre a hízást?

Miért fogják erre a hízást?

Figyelt kérdés

Már régóta felünt, hogy a túlsúlyos emberek nagy része a genetikájára (valamint "Én ha ránézek egy sütire hízok 1 kg"-ra) fogja a hízását. Holott, ez csak az esetek kis százalékában igaz. Valójában mértéktelen, egézségtelen táplálkozás az oka. Ti mit gondoltok erről?

(Ui: A kérdésnek nincs semmi más célja csupán érdekel ez a téma)



2018. jan. 5. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9es azért kezdtél el heteken belül hízni, mert a szervezeted végre szénhidráthoz jutott, amit az izmokban tartalékol (glikogén), az pedig vizet köt meg, minden grammja 4 gramm vizet, ezért ketogén diéta után simán hízol 3-5 kilókat, visszajön a viz meg a szénhidrát, semmi extra.
2018. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez így van.


Pl: 25 éves vagyok. Kb 12 éve állandóan odafigyelek a kajára, mert muszáj, sportolok heti 3x, mégis molett vagyok. 160cm/75kg. Nálunk mindenki ilyen a családban, nagyszülőkig visszamenőleg. Karácsonykor megeszek + 1 szelet húst, + 1 sütit, kis gesztenyepürét pár napig, már 3 kg-al több vagyok.


Kolleganőn szintén 25 eves, szintén 160 cm, éjjel nappal eszik, napi szinten egész pizza, gyros, péksüti, 3-4 csoki, kóla, keksz, nutella, ilyeneken él, életében nem sportolt, még tesiből is fel volt mentve, és 50 kg max.


Párom szintén, 3x annyit eszik mint én, és 185 cm 85 kg 10 éve... De a tesója meg az apja is.


Mi ez ha nem genetika? Balsors? Csapás?

2018. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez vagy pajzsmirigy alul működés, vagy kamu. 2 szelet hústól és egy kis sütitől lehetetlen 3 kilót hízni.
2018. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát pedig igen, 4 napot töltöttünk a szüleimnél, kicsivel többet ettem mind a 4 nap, már 78 kg voltam...

10 napomba telt, hogy kb mára visszaállt 75re.

Pajzsmirigy vizsgálaton voltam, minden ok vele :)

2018. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!