Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futáson kivül milyen edzés...

A futáson kivül milyen edzés forma segít még a fogyásban?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van lehetőségem elmenni futni,ezért valami itthoni edzést akarok csinálni

2018. jan. 28. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy itthoni taposógépem. Használtcikkesnél fillérekért vettem és tökéletes évek óta. Plusz van egy szobabiciklim is.

És Réka videokra is szoktam tornázni.

2018. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szobabiciklit mennyiért vetted?:)
2018. jan. 28. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Úszás... Én az otthoni gépeknek nem vagyok híve, ha nincs nagy házad, mindig kerülgetni fogod, aztán ha nem használod, ruhaakasztó lesz belőle... Én úszni járok, amikor csak tudok, bármilyen szinten és túlsúllyal is el tudod kezdeni.
2018. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugrókötelezés is nagyon égeti a zsirt.
2018. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szobabiciklit kaptam. De a neten tuti találsz jó áron.

Nekem 55 nm a lakás, a taposó nem foglal sok helyet, a szobabicikli pedig volt már kispados, akkor lekerült a pincébe. :)

2018. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 28. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen. Én gyalogolni szoktam, itthon intenzívebben (power walking, néha súlyzókkal). Mivel ez tetszik, megszoktam, bírom, sokkal többet segít, mintha elmennék futni és 2 perc után feladnám. Az erősítő edzés is jó, egyrészt meg akarjuk tartani az izmainkat, másrészt ha maga az edzés nem is éget sokat, gyorsítjuk vele az anyagcserét egy időre.

Persze a kardió égeti a legtöbb kalóriát. Nem kell futás, intenzívebb biciklizés is megteszi, otthon persze ehhez eszköz kell. Inkább tornáznék, azt nehezebb megunni, rengeteg jó kis videót lehet találni, lehet váltogatni.

2018. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!