Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne ennek eredménye? Ha...

Lenne ennek eredménye? Ha igen, mennyi időn belül kb? Valami tippetek lenne esetleg?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük azzal, hogy 14 éves lány vagyok, 163 cm és körülbelül 47 kg. Van rajtam felesleg, akármennyire kevésnek tűnik . Van pici a hasamon,csÍpőmön, a combomon, legtöbb a fenekemen. Oladlról nagy, és túlságosan kidomborodik.

Szeretnék feszesÍteni, meg a fenekm picit löttyedt :D az alsó részével van a gond persze.

Tehát az alakom viszonylag jó, de sportosabb szeretnék lenni, fogyni fenékről, formálni azt (tudom, nincs helyi zsÍrégetés, de azzal van a legnagyobb gond).


Amit csinálni szeretnék:

Arra gondoltam, heti 6x edzenék 1 órát elliptikus trénerrel, intervallum edzésként, (ez nyáron bevált), heti 3x20 perc hasizomedzés (ez is bevált múltkor, csak ellustultam), heti 6x20 perc farizom erősÍtés (lábemelés, guggolás, kitörés stb), heti 3x legfőképpen combra irányuló edzés (20 perc).

Persze lenne séta meg ilyenek.


Étkezés szempontjából minimális nasi, kevesebb cukor és ch, több fehérje, gyümölcs, zöldségek, napi 2-2,5 l vÍz stb. De megennék 1800 kalóriát kb, nem kevés nekem, elég alacsony a kalóriaszükségletem.


Egyébbként nem sportolok mást.


Szerintetek eredményes lenne ez az egész életmódváltás? KB 3 hónap? Esetleg min és mit változtassak?



2018. febr. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
14 èvesen nem szabad diètázni, inkább kisebb adagokat egyèl, az úgy jó a sport mellett, èn egyszerűen elnem
2018. febr. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*1 vok csak elküldte 😂😂

Szóval el nem tudom kèpzelni, hogy lenne rajtad felesleg, jó lenne egy kèp vagy valami, de az is lehet hogy csak izomtalan vagy, az meg hogy serdülsz, nöiesedsz az normális, ès igen ebbe benne van a hízás,ami nem hízás csak annak látszik, növekszik a csípőd, melled, stb. A vègèn aztán újra lefogysz ...

2018. febr. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem nevezném diétának, inkább egészségesebben eszem.

Lehet, hogy a serdülőkor miatt van, de eléggé látszik, hogy nem feszes a bőröm. Igazából zsírégetésre lenne szükségem.


Köszi a választ, jöhetnek még!

2018. febr. 5. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább csak tornázz. Fogyásra semmi szükség, főleg nem 47 kilósan 14 évesen.

Amit feleslegnek látsz a tornától eltűnik és szép formád lesz.

2018. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :D így lesz.

Közben rájöttem, mi a gond: tipikus skinny fat vagyok. Csak kevesebb zsírral.

2018. febr. 5. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!