Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az emberek miért csak fogyni...

Az emberek miért csak fogyni akarnak és nem testképet javítani?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy főleg itt az oldalon de magán életemben is az a főkérdéskőr:

"Hogyan fogyhatnék le?", "Hogyan legyek vékonyabb?"

Akkor szinte mindenkinek az jut eszébe, hogy keveset kell enni. Viszont az már kevesebbekben merül fel, hogy sportolni is kellene és nem egy összeesett, összeszáradt testformát látni a tükörben. Az emberek tényleg nem gondolnak bele, hogy fognak kinézni a "ledobnak" heti 1 kiló zsírt és izmot? Még a férfiak sem gondolnak bele, hogyan fognak utána kinézni? Viszont mikor azt mondom, hogy járjanak el sportolni mert az sokat segít és rengeteg pozitív hozadéka lesz akkor olyan színvonaltalan válaszokat kapok, hogy nem akarom elhinni.

"Én nem megyek le súlyokat rángatni mert műizmaim lesznek csak attól a sok szertől!" Ki mondta, hogy csak a súlyzós edzés forma létezik? Nem is tudtam, hogy kötelező a szerhasználat ebben a sportban.

A lányok félnek, hogy túl izmosak lesznek és ha el is mennek akkor jelentős részük csak fenékre edz és lábra de guggolni persze egyiküknek sincs esze.



2018. febr. 11. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az ideális ‘testkép’ Amal Clooney, Angelina Jolie. Ehhez viszont nem kell súlyokat emelni, bőven elég a madáreleség+futás (=fogyás), ahogy egy korábbi válaszoló írta. Nekem ez a nőies, elegáns, ami kosztümben is jól néz ki. Tény és nem vitatom, hogy az izmosabb lányok pedig bikiniben (is) bombázók.
2019. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!