Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrát próbáltam, ami...

Fogyókúrát próbáltam, ami majdnem 1900 kalóriát jelent. Viszont ezzel több lett a súlyom. Mi az amit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
6 részre elosztva, csirke, rizs, zöldségek. Emellett kemény fizikai munkát végzek, és heti 5-6 edzésre megyek. 3*1óra, és 2*45 perc kardió. Mellette heti három súlyzós edzés. Miért nem fogyok semmit?
2018. febr. 11. 20:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még azt is megadták, hogy mivel lehet főzni, illetve párolni. Megvan, hogy mennyi a szénhidrát, mennyi a zsír, és a fehérje az adott ételben, hozzávalókban.
2018. febr. 13. 10:12
 12/16 anonim válasza:
Ha eddzel nem leszel kevesebb súlyú. Az izom nagyon sokat nyom! Inkább centikben mert a fogyasod! De fogytasd a diétát és az edzést!
2018. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jó esetben tömegnövelő étrend mellett eleinte jöhetne havi 1 kiló izom, miközben diéta alatt ekkora súlyból heti 1 simán lemegy, szóval ne beszélj fäszságokat utolsó.


Pajzsmirigyed rendben van?

2018. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Dietetikus jelen. Szinte biztosan valamilyen hormonális probléma van a háttérben, gyakorlatilag képtelenség nem fogyni ezzel ha egészséges vagy, a megadott paraméterek alapján. Minimum 3 pontos terheléses vércukor + inzulin labort és komplett pajzsmirigy panelt javaslok neked (TSH, T3, T4, Anti-TPO).
2018. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg vagyok, ezért is szeretnék fogyni. Cukor tökéletes, pajzsmirigy szintén.
2018. febr. 28. 20:53
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy gondoltam, hogy ha ugyanolyan étkezés mellett elkezdek mozogni, a több mozgás miatt súly fogok veszíteni. Ez nem történt meg fél év alatt, ezért elkezdtem az orvos általi diéta helyett egy még szigorúbb diétát. De semmi nem hoz eredményt, ami az orvosnak, és Nekem is furcsa.
2018. márc. 1. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!