Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap kezdem a diétámat, ti...

Holnap kezdem a diétámat, ti mivel motiváljátok magatokat a mindennapokban, hogy ne adjátok fel? Hogy haladtok?

Figyelt kérdés
Hali,holnap kezdek diétázni és már sokszor belekezdtem életmben ,mindig amikor elértem egy szép eredményt akkor abbahagytam és visszaestem nagyon. Érdeklődnék,hogy ti mivel tartjátok fent a lelkesedést?
2018. márc. 9. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem az elért eredmények,az aprók is motiválnak . Az étkezésben nem nagyon kell motiválni magam,durva,tőlem életidegen diétákat nem tartok ,inkább a mértékletesség híve vagyok . Ezt évek óta tartom,és nem esik nehezemre mert ritkán de megeszem ha valami sz.rt kívánok.

A sportolás más tészta,szeretem azt is ,de lusta egy disznó vagyok , sokszor nincs kedvem elindulni,akkor mindig ráveszem magam,mert tudom,hogy minél többet hagy ki az ember annál nagyobb az esélye,hogy utána hetekig nem mozdul meg ..legalábbis nálam így van :D Meg arra gondolok,hogy közben és utána miylen jól fogom érezni magam ,és már rég elindulhattam volna ha nem lennék ilyen lusta dög . És persze ha már ennyi ideje csinálom,értelme sincs feladni,tudom,hogy borzalmasan érezném magam ha menne a kukába az eddigi munkám és visszatérnék a régi lusta hájas önmagamhoz .

És persze jobban is akarok kinézni ,ez is motivál eléggé.

2018. márc. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van a környezetedben más is, aki diétázik? Mert ha ugen, akkor kössetek vele fogadást, hogy adott idő alatt kinek lesz sikeresebb a fogyása.

Én a tesómmal csináltam ugyanezt, mi pénzben fogadtunk,egyhavi fizetésben, ez az igazán motiváló, hiszen nem akar senki sem egy hónapig úgyszólván ingyen melózni. Mindketten 162 cm magasak vagyunk és amikor elkezdtük a fogadás miatt a diétát és edzest, akkor mindketten 70 kg felett voltunk. Most már 60 kg alatt vagyunk. Mi szeptemberben kezdtük és egy évig csináljuk a fogadást.

2018. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Húú 12-es ez durva :D egy havi fizetés azért nem kevés :O Ennyiért én nem ennék egy évig ha kellxd na jó viccelek,de érted,tuti nagyon motivált lennék :D

Sajnos akik diétáznak azok tőlem alacsonyabbak és jóval több rajtuk a felesleg mint rajtam. Nekem nem kell sok zsírt leadni,szóval pont az van,hogy a legnehezebb résznél járok amikor már csak pár kilót kell leadni és nagyon keményen kell edzeni,a formás testért. Ez lesz nekem nehéz,mert egyedül nem merek olyan inenzíven edzeni,mint párban :( a barátnőm akinek mondtam,hogy jöjjön edzeni mindig kitalál valamit,hogy miért nem ..pedig ő is diétázik és ráférne ,de hát ez van :( meg azért nehéz olyat találni aki eljön és hasonlóan intenzíven csinálj és motivál is. Anno a barátommal jártam és hú na vele elképesztő eredményeket értem el,de mióta egyedül vagyok hát alig mozgok a termeben inkább a kardiót csinálom,de a súlyokhoz félek néha odamenni a pasik miatt xd

2018. márc. 11. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!