Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyamatosan túleszem magam,...

Folyamatosan túleszem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben is előfordult de csak nagyon ritkán, születésnapon vagy karácsonykor, hogy nagyon túlettem magam de másnapra visszaálltam és folytattam tovább a "dietám". Mostanában viszont mar majdnem hogy mindennapos. Nem érdekel olyankor semmi csak eszem amig hányingerem nincs aztan pedig nagyon rossz kedvű leszek és legszívesebben meghánytatanam magam. (de nem szoktam :D) Mit tegyek hogy ezen átlendüljek? Kérlek segítsetek:( 21/L

2018. márc. 20. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10: No igen, amikor én netezgetek órákat, addig én sem eszem, de ez egy kétélű fegyver. Úgy gondolom, az ételtéma túlzott jelenléte miatt jut eszembe az evés, ha éjszaka átmegyek a konyhán, mert éhes nem vagyok és nem is evésidőm nekem az éjszaka...

Ugyanilyen kétélű dolog a főzés. Ha azt érzem, hogy nem bírom ki valami ételdolog nélkül, pedig jóllakott vagyok, akkor készítek valami ételt (előny, ha annak kelnie kell vagy megfagynia) s az lenyugtat. De főzéskor általában kóstolok, lenyalom a kanalat a végén, ami viszont ronthat a helyzeten... Meg kell találni az egyensúlyt.

2018. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!