Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Könnyü fizikai munka mellett...

Könnyü fizikai munka mellett lehet böjtölni?

Figyelt kérdés
Pár napig csak gyümölcsön élni? Hogy birja ugy a szervezet a pörgést,munkát?
2018. márc. 25. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Miért csak gyümölcsön? Milyen böjt lenne ez? Vallási vagy csak egy idióta kúra vagy kísérlet?
2018. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Van, aki gyümölcsöt sem eszik (igazából az nekem átkozottul megnehezítené a dolgot, ha semmit nem eszem, akkor legalább nem éhezem kegyetlenül, mint gyümölccsel).

DE nem akárkinek megy ez, természetesen s még a könnyű fizikai munka fajtája sem mindegy. Van, ahol nincs pörgés, csak állsz és szerelsz, könnyű tárgyakat, néha megfogsz egy új darabot s alkalmanként cipekedsz valamennyit. Ahol egy csomót mászkál az ember, az kicsit más s bizonyára máshogy is hat az emberre, ha evés nélkül csinálja.

Gyümölcsön élni nem böjt, legalábbis nem hallottam még gyümölcsböjtről. Van, aki évekig úgy él, szerintem nem lehet egészséges, de saját neve is van ennek a speciális nyersvegán étrendnek, nem koplalnak, nem fogynak, csak rengeteg cukrot esznek, amibe én bele is betegednék, de ők nem.

Elég gyümölccsel sok energiát viszel be, így akár lehet is dolgozni vele, de normál ember éhes marad tőle, morc lesz és talán a szervezetnek is hiányozni fog ez-az. Nem lehet megmondani, hogy te bírnád-e.

2018. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én nehéz fizikai munka mellett böjtölök, de igaziból, még gyümölcsöt sem eszek. Igaz, hogy sík ideg vagyok, át tudnâm harapni a torkát annak, aki hozzámszól. Nem véletlenül hívják warrior diet-nek. De sajnos anyagi okokból muszáj csinálnom:(
2018. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!