Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogytatok 10...

Mennyi idő alatt fogytatok 10 kilót?

Figyelt kérdés
Leadtam kb. 10 kilót, viszont elég lassan. Nem vagyok csalódott meg ilyesmi, mert nem éheztettem magam, csak kíváncsi vagyok másokra
2018. ápr. 3. 14:33
 1/5 anonim válasza:
46%

diétával 8 hónap de lehet volt az 9 is.

Ez már lassan 2 éve volt. 65-rol 55-re.

Azóta is tartom .

2018. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
Pár éve nyáron 17 évesen meguntam, hogy nagyon kövér vagyok (107kg) és mindenki cikiz, senki nem vesz komolyan a túlsúlyom miatt ezért nyári szünet közepén július 15. környékén elhatároztam, hogy elég ebből és lefogyok. Az étrendem onnantól kezdve napi 800-900 kcal körül volt, egy átlagos napon ebédre ettem marhahúsból steaket egy kis vajon megsütve és ennyi. Szeptemberben körülbelül 30 kiló mínusszal mentem vissza az iskolába és mindenki ámult bámult, egyszóval megérte. A kitartásod megfizetődik idővel, sok sikert kívánok a további fogyáshoz! :)
2018. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hónap.
2018. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szűk 8 hónap alatt, de ez még csak a fogyásom eleje volt. Nagyon elégedett voltam a tempóval, mivel addig sosem tudtam normálisan fogyni (igaz, nem is tepertem érte), s élvezetesebben ettem, jobban éreztem magam, mint korábban. Úgyhogy nem kellett feláldoznom a világon semmit s még az akkor kivételesen nulla mozgásom sem volt akadály.


Főleg a későbbi több év stagnálás alatt tűnt elképesztően jó tempónak a fenti... De tényleg nincs vele baj, ha az embernek nem hatalmas a feleslege.

2018. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 hónap, 82-ről 70-re
2018. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!