Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák lefogyni? 12/l

Hogy tudnák lefogyni? 12/l

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, 166 cm és 47 kg. Én ezt soknak találom, néhány családtagom már megemlítette,hogy túlsúlyos vagyok. Azonban a pszichológusom ezt megcáfolta,és közölte velem,hogyha 46 kg alá fogyok akkor sürgősséggel kell kórházba vinni. (Lelki okok miatt járok hozzá) Nos, engem nagyon kevés választ el a 46 kg-tól, mégis körvér vagyok. Azt is szóvá tette,hogy kezdődleges önkép zavarom van, és ebből akár anorexia is lehet. Mégis kövérnek érzem magam, és fogyni szeretnék. Nem sokat, csak pár kilót. Vagy ha nem is fogyni,akkor egy kicsit formálni az alakomon,hogy formásabb legyen a combom stb. Viszont nem tudom,hogy hogy álljak neki még az elején. Tudnátok tippeket adni? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. A "Te hülye vagy" és hasonló válaszokból nem kérek. :)

2018. ápr. 9. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A pszichológusra hallgass és küldd el hozzá a családtagokat, akik túlsúlyosnak neveznek... Nagyon dühít, amikor ilyen baromságokkal fárasztják a befolyásolható, amúgy sem önbizalomteli kislányokat, ez nagy felelőtlenség.

Testképzavarod van, nem kövérséged.


Formálni akarod az alakod? Sportolj, izmosodj :)

2018. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az egyik családtagom nem pont azt mondta,hogy kövér vagyok. Csak azt,hogy nagy a fenekem. A másik családtagom májusban tölti a 13mat. Szóval egy kicsivel idősebb nálam. Ő viszont szó szerint kimondja,hogy kövér vagyok.

Sportolni a futásra gondoltam, ugyanis az formálja legjobban a lábakat. (tudomásom szerint, ha nem akkor elnézést) De már annyira sokat bántottak az alakom miatt, hogy már nem merek kimenni és futni. Azért köszönöm a válaszod.:)

2018. ápr. 9. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

A pszichológus sok-sok éven át tanult, hogy segítsen az embereknek. Miért nem bízol benne? Miért nem hiszel neki? Segíteni akar, hogy boldog ember legyél, hogy jól tudj tanulni, tudd valamiben gyakorolni magad, hangszer, ének,rajz vagy valami, hogy értsél felnőtten valamihez, hogy jól tudjál majd alkotni-dolgozni, hogy boldog emberi kapcsolatokat tudj kialakítani.

Miért akarsz önsorsromtó boldogtalan lenni?

2018. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Agybeteg vagy a családoddal együtt!

A helyes eljárás az lenne, hogy falhoz kéne őket állítani és sortűz.

Egyszerűen nem térek magamhoz, eddig azt hittem ,hogy a tinip...csák maguktól ilyen hülyék, erre kiderül, hogy a családjuk egy elmebeteg idióta banda. Ez már a 2. ilyen, amit olvasok. Emberek, hát mi a kékeres f...sz van veletek?

A kérdező anorexiás, ez nem kérdés. A kövér tudod kicsoda? Aki 100 kiló. Te konkrétan csont és bőr vagy.

2018. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beteg vagy. De legalább már orvos látott.

Tudnék!

2018. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a családod csak ironikusan mondja, hogy kövér vagy? Közben meg arra akarnak célozni, hogy túl sovány...

Bár egy 12 éves lány lehet nem érti meg, nem értem minek kell egyáltalán bármi ilyesmit mondani, ha nem nagyon sovány vagy nagyon elhízott egy gyerek.

Sportolj, ne nézd a mérleget, dobd ki.(jó talán azt nem kell, de úgy nehezebb, ha ott van a házban:DD)

Sportolj valami olyat amit szeretsz, ne ilyen 20 perces erősítő torna videókat. Mondjuk ha te azt szereted, hát azt is lehet, én személy szerint ki nem állhatom az olyan mozgást, amiben nem lelem örömöm, csak nyűg nekem.:)

Na igen és ne mondd azt, hogy kövér vagy 166 centivel és 47 kilóval. Azért kicsit sértő a súlyosabb emberekre nézve...:DD

2018. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!