Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 90 perc biciklizés,1 óra...

Napi 90 perc biciklizés,1 óra ellipszisgép, és kb. fél óra torna hatásos lehet ékezésre odafigyeléssel?

Figyelt kérdés

A kalóriát nem számolnám, mert az nekem megy, próbáltam már. Viszont édesség-nasi-üdítő-cukor-fehér liszt elhagyva.

Napi 90 perc biciklizés, 1 óra ellipszis gép vagy fél óra futás, és fél óra torna. Ez hatásos lehet kcal számlálás nélkül, de étrendre odafigyelve?



2018. ápr. 19. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mivel van rajtam +15kg, es eddig nem mozdult semerre, ezert akarok megtobbet mozogni..
2018. ápr. 20. 06:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok óriási szakértő, de a megmozdításhoz diétát kell tartani. Ha napi 2,5 órát mozogsz, és nem mozdul, valamit nagyon rosszul eszel.
2018. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12: eddig nem mozogtam ennyit, és úgy nem mozdult, azért akarok többet mozogni. De lehet az étkezésre is jobban oda kéne figyelnem.
2018. ápr. 20. 07:50
 14/15 anonim válasza:

A fogyas nagyreszt a kajan mulik, nem azon h mennyit edz az ember....


(Egy triatlonista)

2018. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szia, ne haragdj, de ez nagyon sok. én volt h egy nap ketszer edzettem, agyértágulat lett a fejemben.úgyhogy jól gondold meg mit csinalsz, én is túlzasba vittem, utana fél évig beteg voltam.
2018. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!