Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnálok vagy fogyok,...

Miért stagnálok vagy fogyok, ha rengeteget eszem is?

Figyelt kérdés
Hali, egy éve 68kg voltam,aztán elkezdtem fogyózni stb,lement a súlyom 60kg-ra ,azután simán ettem ahogy szoktam és nem az,hogy híznék hónapok óta 57-58kg között vagyok pedig én tényleg napi szinten 200g chips,tébla csoki,több szelet süti stb eszem. Nem értem ,hogy nem mozdul meg a súlyom. Milyen betegségre utalhat ? Igazából nincs semmi panaszom,csak nem értem..
2018. máj. 7. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyet érdemes nézetni.
2018. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vesebetegség vagy gyulladás is lehet a szervezetben.

De ha sovány lettél, beállt sovány üzemmódra a tested, azért van. Olvasd el a Gabriel-módszer c. könyvet!

2018. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy férges?
2018. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Férges biztosan nem vagyok xd

pajzsmirigyemet nézettem,mármint néztek hormonokat vérből,endokrinológus és azt mondta tökéletes minden értékem.

Vesebetgség? hát annak gondolom lenne valami tünete? gyulladást el tudok képzelni,bár nem tudom hol :D

hónapok óta rengeteget eszem,tényleg ma is már megettem egy tálca süteményt amiben rengeteg cukor meg kókusz,zsír van. meg ettem nagy adag tésztát is és még nincs vége a napnak . Amúgy nem mozgok kb semmit,úgyhogy még arra sem lehet fogni.

2018. máj. 7. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet, felszívódási probléma, de akár csak megváltozott a szervezeted, ki tudja? Nem mozogsz többet, mint régen? Nem lettél izmosabb? Nem gyorsult fel az anyagcseréd? Ezek megtörténhetnek.


Ha sosem híznál a sok evéstől, akkor még lenne tippem, de az genetika s akkor nehezen híztál volna meg (kivéve, ha ennél is sokkal többet ettél, amikor híztál).

2018. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet genetika ,amikor 68 lettem kb minden pillanatban ettem meg piáltam,alig aludtam. Azelőtt mindig ilyen 55kgos voltam. Amúgy 175 cm magas vagyok. De mondom semmmit nem mozgok.
2018. máj. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!