Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen drasztikus fogyási...

Milyen drasztikus fogyási módszerek vannak?

Figyelt kérdés

Senkit ne érdekelje az egészségi állapotom,nem vagyok kiváncsi a sablon szövegekre,igen tudom hogy müködik a zsírégetés,mozgással,sporttal de nincs se időm se akarat erőm.

Szóval jöhet minden szélsőséges módszer is!

Köszönöm



2018. máj. 13. 02:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

“nincs se időm se akarat erőm.“

Akaraterő nélkül még egy normál diéta sem megy, nem egy drasztikus. Áruld már el kérlek, hogy akkor hogyan gondoltad a kivitelezést? Csak mert elolvasol pár “sikersztorit” még nem fogsz lefogyni.

2018. máj. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Amivel valóban nagyot oda lehet durrantani a kilóknak, az az alábbi:

Minden szénhidrátot és tejterméket offolsz. (Tehát kvázi paleora átállsz)

Veszel eredeti valódi drchenpatika szűztea forte kapszulát és reggel este egy egy darabot beveszel, plusz rengeteg vizet iszol.


Hatások: a szénhidrát hízlal, ha kimarad, akkor nem dolgozol ellene a fogyózásnak.

Szűztea: felpörgeti a sejtszintű anyagcserét, rengeteget szarsz tőle, kivisz mindent belőled. Pont azért kell a sok víz, hogy ebben segítsd és ne száradj ki.


Ha meg tudod spékelni heti 4x fél óra kocogással, az a vérkeringés felpörgetésével növeli a sejtszintű anyagcsere hatékonyságát. De ha nem akarsz sportolni, nem kell.


Tapasztalatok: sokkal gyorsabb fogyás mintha koplalnál vagy hánytatnád magad. A koplalás és hánytatás azért nem jó, mert a szervezet ösztönösen elkezd visszatartani mindent, ellene dolgozik a fogyókúrának.


A szűztea ellenben az anyagcsere gyorsítással egyáltalán nem dolgozik ellene, sőt a szervezeted együtt fog veled működni.


A paleo ill lowcarb diéta pedig szintén száműz mindent ami gátolná a fogyást illetve hízlalna.


Én is próbáltam sokmindent, ez tuti volt. Sokkal gyorsabban fogytam így, mint a szokványos éheztetős dolgokkal.

Még úgy is fogytam, hogy napont másfél két kiló almát bezabáltam.

A tej tejtermék meg a nyálkásító hatás miatt kerülendő.

2018. máj. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
A "legkiválóbb" módszer a nem evés. Remekül fogyaszt,viszont van egy olyan kellemetlen mellékhatása,hogy ha sokáig csinálja az ember, akkor meghal. Mondjuk ez nálad nem lenne egyáltalán probléma...
2018. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

:DDDD dr. chen szűztea forte ....


A sikeres drasztikus fogyáshoz nem kell semmire sem költeni.

Naponta megiszol 1 liter narancslét, viszont nem eszel és futsz félórát. Hetente minimum 2 kg fogyás garantált.

2018. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

2est eddig olvastam:


"Hatások: a szénhidrát hízlal, ha kimarad, akkor nem dolgozol ellene a fogyózásnak.

Szűztea: felpörgeti a sejtszintű anyagcserét, rengeteget szarsz tőle, kivisz mindent belőled. Pont azért kell a sok víz, hogy ebben segítsd és ne száradj ki."


Szegény nagyon buta. Drasztikus csak egyfajta van, méghozzá nem eszel, de ennek nincs értelme, ugyse lehet annyi ideig csinálni, h érdemben változzon a tested.

2018. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Növesszél agyat . Az elég drasztikus változás lenne neked .:D
2018. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zsirleszívás
2018. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1-2 hónap, igen kövéreknek 1 év totális koplalás az elég hatásos. 2 hónaphoz is kell azért tartalék, nem árt orvosi felügyelet és kiegészítők szedése, persze egészséges nem lesz tőle. Úgyhogy ez drasztikus és egészségtelen módszer, bár legalább ketózisba kerül az ember, meg fokozódik az autofágia... Rövidebb távon még előnyös is lehet, de a fogyás hosszabb távú dolog.


Drasztikusnak nevezhető a szénhidrát erős lecsökkentése (ha már szóba került ez egy másik hozzászólásban, megjegyzem, hogy a paleo még csak nem is szénhidrátszegény étrend, nemhogy extrém szénhidrátszegény lenne. általában szénhidrátszegény, de ezt nem írja elő, akármennyi ch bevihető paleo ételekből is), de ez még nem fogyaszt automatikusan. Szeretem a ketogén diétát, de fogyni nekem azért elég nehéz rajta. De van, akinek jó. Viszonylag korlátozó, úgyhogy végülis nevezhetjük drasztikusnak, de alapvetően nem fogyási módszer, hanem életmód, sokan tömegelnek vele vagy csak élnek sok éven át, egészségi okokból váltva s ott maradva. Persze van, aki rövid úton kikészülne így, nem akárkinek való s akinek igen, annak sem feltétlenül hirtelen váltva.

Ha a ketogén diéta nem elég kemény, lehet fokozni. Igen enyhe fokozás az időszakos böjt bevetése, mivel ez a kettő igen jó együtt, sokszor automatikusan hozza egyik a másikat. Az időszakos böjt még egészen rendben levő extrémitása a napi egyszeri evés. De lehet 2 naponta egyszer is enni, még neve is van, csoportjai meg minden, de ez azért már igen szűk réteg érdeklődésére tarthat számot s nem ajánlom.

Vannak még érdekes ketogén válfajok, de azok maximum egyeseknél jók fogyásra, aki csinálja, az általában nem fogy vele. Az időszakos böjtöt azért írtam, mert azt rengetegen alkalmazzák fogyási célból, határozottan jót tud tenni az éhségérzetnek s a fegyelemnek is, ha az ember az elején korlátozni tudja magát s megszokja, hogy csak bizonyos órákban eszik. Étkezési zavaroknál néha segít, máskor ront, annak jelenlétében óvatosan.


Neve nincs, de lehet egy ételre fókuszálni, de az megint nehezen lesz egészséges. Talán csak akkor, ha összetett, de ugyanaz az étel van nap mint nap. Nem akárki eszi túl magát úgy, hogy már unja, utálja az amúgy tápláló ételét...


De ha nincs akaraterőd, nem tudom, miért akarsz drasztikus módszert. Nekem minimális fegyelmem van, néha, emiatt drasztikusak kizártak, kivéve, ha olyan drasztikus étrendváltásról van szó, ami szórakoztat és élvezem. 2 drasztikus életmódváltáson vagyok túl, de jobbakat ettem, mint előtte, ami sokat könnyített s még így is van néha kilengés. Utálom, ha sok a korlát s úgy képzelem, akinek nincs akaratereje, az se bírja őket jól.

Mozogni pedig KELL, ha fogyni akarsz, ha nem. Alap. Kell az egészséghez, de nekem a jó közérzethez és energiaszinthez is. Ha egész nap ülsz, nem merülsz le?

2018. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok, a nullára pontozott. Istenem mennyire seģğhülyék vagytok mind.

Amiket leírtam az bizonyított és igazolható TÉNYEK lepontozó tudálékos nünükéim.


Az hogy koplal valaki az meg egy faśżság, ez is igazolt, mert a szervezet a koplalás miatt visszatart mindent, az épphogy nem serkenti az anyagcserét. A test legyengül, szédülés, ájulás, erőtlenség. Aztán jöhetnek a falási rohamok meg a hánytatások. Na nyugodtan pontozzatok le šeğğfejkéim.

2018. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyél keveset
2018. máj. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!