Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tovább? 17/L

Hogyan fogyjak tovább? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vékony testalkatú voltam és rengeteget ettem sose látszott rajtam aztán egyszer csak 15éves koromra beütött. Felhíztam 65kgre amit aztán egészséges életmóddal és súlyzós edzésekkel,meg heti 2-3 alkalom szaladással leadtam 57-58kgra. De aztán jött egy szerelmi bánat és abbahagytam a testmozgást és az étkezést is, képtelen voltam enni pár nap alatt elértem az 55kgt. Most itt állok izom nélkül, csupa zsír alhason főleg és combon. Talán ha arányosan oszlana el a testemen nem zavarna,de kis helyen tömörül és ez brutális. Mi tévő legyek teljesen kétségbe vagyok esve,mennyi idő alatt adhatom ezt le leghamarabb és hogyan??? 164cm/55kg, és ne mondjátok ideális,mert nem úgy oszlik el tényleg hogy szép legyen. Ha továbbra sem eszek a zsír is lejön az izom után?

2018. máj. 13. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha továbbra sem eszel, problémáid lesznek, egyre komolyabbak. A zsír lejön, persze, de egészségesebben is megteszi.

Egyél, ez alap, mozogj is... Próbálj először is visszaállni a rendes étkezésre, az egészséged a legfontosabb, utána jön a kis fogyás, majd izmosodás.

2018. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak is az edzés és a diéta. Máshogy nem fogsz formálódni és vagy fogyni (ami felesleges jelen esetben). Szinte teljesen biztos vagyok benne még kép nélkül is hogy nagyon eltúlzod, barátnőm nagyon kevés eltéréssel sport és észszerű diéta nélkül is nagyon jól néz ki. Te aki sportoltál és rendesen ettél képtelenség hogy hízás nélkül annyira rosszul néznél ki így. De tudom h nem lehet ilyeben nővel/lánnyal vitatkozni. Ha gyorsan és jól neki fekszel akkor hamar a ,,régi" leszel. De a lelki problémákhoz ennél hatványozottan több idő kell.
2018. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána az egészséges fogyásnak . Addig hiába beszélünk mi bármiől is.

Házi feladat sárga kapszula cím könyv

ha nem tudod megszerezni elküldöm online de nem lehet linkelni könyveket, bár ha rákeresel pdf-ként megtalálod az első oldalon.

2018. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat:) #2 nem,nem tulzom el, úgy 3kg tuti pluszba van rajtam:D #3 koszonom utána nézek:) #1 mindenképp próbálok mozogni és rendesen enni csak olyan hosszú idő úgy,én igazából reméltem valaki valami 2hetes csodakúrát tud mondani.ez már tényleg az utolsó három kiló de olyan nehéz és hajlamos vagyok a falás rohamokra is eléggé:/
2018. máj. 13. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:

a testszír százalék többet mond.

Ez a kiló marhaság bárkit megőrjitene.

nézz utána ennek is.

2018. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
zsír
2018. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!