Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétában ez egy jó mintaétrend?

Diétában ez egy jó mintaétrend?

Figyelt kérdés

Reggeli (9:00): 40 g zabpehely+30g protein+1 ek joghurt


Tízórai: 1 dl laktózmentes tejjel latte (cukor nélkül)


Ebéd (12:00): 50g barna rizs+120 g csirkemell+saláta (csak zöldségek dressing nélkül)


14:00: 1 nagyobb golden alma


16:00: 3.5 dl capuccino (mandulatejjel cukor nélkül) + egy protein szelet (45 g cukormentes, 16g fehérje/szelet)


Vacsora 20:00: 110 g csirkemell + sok saláta +1 ek cottage sajt


Ezután 1 dl tejjel kávé



2018. máj. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Alapvetően nem rossz, talán kicsit kevés és az arany borul a tej javára, ami igazából felesleges de gondolom kell napközben tanulni/dolgozni szóval megértem a kávét.


Természetesen erősen testalkatú és cél függő, akar kegyetlenül elválasztott is lehet, de általánosan rendben van.

2018. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A délutáni capuccino kávéházi volt, előre nem tervezett. Azért is ettem mellé proteinszeletet is, mert ott már egy étkezés helye lett volna, így legalább ment valami ÷rtékesebb tápanyag mellé. Meg direkt növényi tejjel kértem, hogy ne legyen olyan sok CH a kávéban.

Mit módosítanál rajta? 165/68 lány vagyok. Ma nem mozogtam, tegnap futottam este 7 km-t.

2018. máj. 16. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre nem valami sok kalória, makrókat nem tudsz mondani? Persze a kalóriaigényed sem található ki. S a mai nem aktív naphoz még elmehet, de 7 km futás mellett nem ártana többet enni, azt hiszem.
2018. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem jónak tűnik, és simán megenném, amiket írsz, kivéve, hogy nem iszok ennyi kávét, tejet pedig egyáltalán nem, de ez nálam ilyen egyéni dolog.

Mondjuk én igényelem tízóraira is a szilárd ételt, egy kávéval nem lennék el, de te tudod.

2018. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy egy evőkanál joghurttal elkevert zabpehely milyen állagú? Mert én 2 deci joghurtba szoktam egy evőkanál zabpelyhet tenni ;) el nem tudom képzelni, hogy amit írsz, az ne lenne túl száraz. A protein is por, gondolom. Vagy vizet is teszel hozzá?
2018. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez pontosan úgy készült most, hogy vízben felfőztem a zabot este, reggelig jól lehűlt, és ennek a tetejére ment a joghurttal kikevert protein (citromos-sajttortás) + 2-3 szem eper kb csak a dísz kedvéért. Csak nem akartam részletezni feleslegesen :D

Köszi a válaszokat amúgy.

Sportolós napokon kicsit többet fogok enni, mert én is éreztem, hogy ez pont egy ilyen fizikailag laza napra elég.

2018. máj. 17. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, hogy leírtad, ez így jól hangzik ;) toppingnak még nem használtam proteinport, ki fogom próbálni.
2018. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!