Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok drasztikus diétákat,...

Tudtok drasztikus diétákat, amiket modellek próbáltak?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem szeretnék kipróbálni egyet se, csak kíváncsiság!
2018. máj. 16. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Cotton ball diet

Lényegében organikus vattát esznek amit valamilyen folyadékba mártogattak, pl citromlébe. Nem tudom mennyire lehet elterjedt, de pár éve egy csomó cikket írtak róla hogy mennyire veszélyes ez az új diéta.

2018. máj. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát, én szoktam néha nitrót tölteni a modellbe, repeszt is tőle, mint a szélvész, de te ne próbáld meg, hacsak nincs acélból a májad...
2018. máj. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25%
Ramadan
2018. máj. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, jót nevettem :D Többieknek köszönöm!
2018. máj. 17. 06:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Zöldalma-light cola
2018. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egészésges étkezés napi 5x zoldség alapú és 7 után no kaja reggel 8kor már enni ebéd legkédőbb 2kor ez is elég durva :DD üdv, egy modell
2018. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Paper cup diéta, ami annyiból áll, hogy minden étkezésnél kb annyit eszel, amennyi belefér egy kisebb papírpohárba. Sokan mondták, hogy nagyon durva.
2018. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!