Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilóra mondanátok a 167...

Hány kilóra mondanátok a 167 centihez, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, nem lehet megmondani pontosan, mivel ezt befolyásolja, hogy az illetőnek inkább sportos alkat és az izom nyom annyit vagy a színtiszta háj. Csak egy körülbelüli számra vagyok kíváncsi, aminél azt mondanátok, hogy igen, én is szívesen néznék ki így. Vagy ha esetleg ti is 167 cm környékén vagytok, ti hány kilók vagytok? ^^ Előre is köszönöm!


Az alábbi hírességek nagyjából 50 kiló környékén lehetnek ugyanezzel a magassággal. Ezt ti kevésnek tartjátok?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]



2018. jún. 21. 23:02
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
54%
Én 167 cm vagyok és ehhez 57.6 kg. Elég izmos vagyok, szóval ezzel a súllyal szépalakom van.
2018. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

Rosé :D ♥ Őt felismertem.

Szerintem nagyon könnyű csontúak az ázsiaiak, nézd meg például, hogy egyiküknek sincs széles csípője, válla, dereka, stb...

Eleve kisebb termetűek mint mi. :)

2018. júl. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
0%

Ezek mind idol lányok.ők ezt a formát szinte biztos vagyok benne h a tánccal érik el+szigorú diéta amit persze a cég erőszakol rájuk.

Neked a megfelelő súly ehhez a magassághoz 55-60 kg közt van, persze nem zsírral hanem izommal.Hidd el nem szép botlábúnak lenni, inkább már akkor legyél 50 kg de az az 50 kg full izom legyen.

Járj el futni, végezz súlyzós edzéseket de már súly nélkül is sok mindent el tudsz érni.

Kerüld az édességeket, zsíros kajákat,helyezd előtérbe a száraz húsokat, zöldség gyümölcs és így edz rá magadra..bomba leszel és jobban fogsz kinézni mint ők 😉

2018. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg nem jó példák az idolok miközben évente lépnek ki egészségügyi problémák miatt főleg amit a cég rá erőltet.De ha jártas vagy akkor biztos hallottad a pohár diétát .
2018. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#22 igen a legtöbb koreai általában kisebb termetű,de Szöülban nem épp kicsik az emberek :'D

Egy Busani fiú nincs olyan magas mint egy Szöüli,ezt olvastam

A koreaiak általában oszlop alkatúak, azért rendelkeznek szálkás testtel (ez most nem azt jelentik hogy mindenki ilyen abból a 9 valahány millióból :D csak már így mondom)

Viszont!

Mikor néztem orosz felirattal egy videót ahol a koreai pasi kérdezi ki a "hétköznapi" koreai fiúkat (tehát nem idol meg “virágfijú„) azt mondták a külföldi lányokat sokkal jobban preferálják mert magasabbak

Kicsit furának tartottam mert Koreában attól hogy az ázsiak kisebb termetűek (ezt a fiúkról nem mindig lehet elmondani ugyanis rengeteg a magas srác) attól még ott is vannak ugyanúgy létra csajok és kerti törpék, szóval ja,minden a genetika kérdése

Válaszolva a kérdésedre

Ne akarj úgy kinézni mint ezek, rohadtul nem szép

Még ha azt is állítja pár fiú Koreában hogy nekik abszurd csak a vékony lányok kellenek,mikor meglátnak egy rendes női test alkatú nőt (aki persze nem kövér és elhízott,hanem jó értelemben értem azt a nőies alakot) akkor meg csorog a nyáluk🤷

167 centihez már a 45 kg alultáplált,a megfelelő súly az olyan 55-60 között ingadozik,ahogy előtte és is írták

2018. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Előttem is írták*
2018. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!