Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatott le, ha állandó...

Hogy fogyhatott le, ha állandóan eszik?

Figyelt kérdés
Barátnömet voltam meglátogatni és kb 6kilót fogyott,amiota nem láttam. Egyébként nem volt kövér soha. Amig ott voltam elég sokszor evett egy nap alatt és hatalmas adagokat. Reggelt mindig egy hatalmas bögre tejeskávéval kezdett meg mellé valami gyümölcsöt,ebédre valami zöldségeket apritott,abbol levest,utána almát rágott ebéd után még vagy kétszer sok almát meg valami gyümölcsöt,vagy gyümölcsökböl lekvárt édesítővel és azt itta,de abból is nagyon sokat. De a sok gyümölcs hizlal nem? Akkor ö hogy fogyott,ha állandoan eszik? És igy meddig fogyhat még?
2018. jún. 26. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok. Én hasonló étrenddel lefogytam 20 kg-ot 6 hónap alatt, sőt én ettem vacsira sonkát és light mozzarellát is.
2018. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
84%
10# kalóriatöbbletben minden hízlal. A gyümölcsben kevés kalória van alapvetően, ezért jó, de nem ez a lényeg,hanem, hogy többször is olvastam már itt az oldalon,hogy fogyókúra alatt nem jó a gyümölcs,mert cukros. Embereknek gőze nincs arról,hogy milyen cukrok vannak,azt hiszik egy kiló alma olyan,mint betúrni egy tábla milkát...arról nem is beszélve, hogy az anyagcsere folyamtokat sem ismerik egyáltalán. Beírnék nekik egy anatómia 1-est. A kérdezőnek sincs fogalma semmiről,az első válaszolótól meg az agyvérzés kerülgetett. Lehet lepontozni.
2018. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Bocs,helyesbítek,nem rád gondoltam 1-es.
2018. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sok gyümölcsben sok cukor van, ráadásul sokunkat nem laktat, így egy kiló semmi se (egy időben a délutáni nasim volt hazafelé egy kiló alma, fel se tűnt. ugyanez van 2-3 kiló dinnyével), míg egy tömény ételből jóval kevesebb is elég. Persze van, akit laktat a gyümölcs is.


Nem ugyanaz a gyümölcs és a Milka, a Milka sokkal jobb makrotápanyag-összetételű, nem merő cukor, jobban laktat. Viszont a gyümölcs természetes és frissítőbb. De ha csak a fogyást nézzük, mindegy, hogy gyümölcs vagy kristálycukor vagy zsír vagy zöldség vagy fehérje. A pluszkalóriák általában lerakódnak. A laktató hatást már érdemesebb nézni, de ha valaki fegyelmezetten megáll a kalóriakereténél, akkor ehet bármit, csak a fogyás szempontjából.

2018. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem fogy a kollegina kalóriaszámlálással, mert reggelire megy a fánk, délben meg a két rohadt nagy szelet pizza.


Azt továbbra sem fogom elhinni, hogy "mindegy mit" eszik valaki.

2018. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A gyümölcsben van cukor, az igaz. A cukor is hizlal, az is igaz. De mutassanak nekem egy kövér embert, aki a sok gyümölcstől kövér, nem azért, mert csokit eszik, tésztát eszik, csipszet eszik, mindent eszik.
2018. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!