Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés étel, fogyás nélkül?

Kevés étel, fogyás nélkül?

Figyelt kérdés

3 hónapja nekiálltam az 1500 kcal étrendnek, heti 3x-i edzéssel. Kb 1 hónap alatt lement 1,5 kg.

Nagyon begurultam, így 2 hónapja 1000 kcal alatt étkezem. Megválogatom ezt is, tehát nem szemét kajákból. 2 hónap alatt lement még 1 kg.

Tudom koplalásnak számít és rohadtul egészségtelen, de miért nem fogytam többet? Pajzsmirigyem rendben, vitamint is szedek pluszba, nem kicsi a súlyfelesleg. Rohadtul nem értem.

175/85


2018. júl. 10. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én se értem. Max. arra tudok gondolni, hogy neked extrém módon be tud lassulni az anyagcseréd, léteznek ilyen emberek. Az 1500 kcallal persze még nem koplaltál, de fogytál is, ha szokatlanul lassan is, de biztos nem gyors az anyagcseréd (ha sokat edzettél, akkor viszont az is misztikus). Utána a koplalás lassította tovább.


Nem fair, de ennyire mások vagyunk mi, emberek. Ha lassan fogysz, evidens, hogy kicsi a kalóriadeficit, valami oknál fogva, mivel a test a semmiből nem tud energiát gyártani...


Akármi is van, emelj kicsit a kalórián, NE koplalj, inkább mozogj többet!

2018. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mozogni is kell. Én amikor irodában dolgoztam alig ettem és mégsem fogytam. Most mozgok minden nap, eszek rendesen és fogyok (pedig nem szeretnék fogyni, pont jó a testsúlyom). Egyébként meg a legbutább dolog, naponta bámulni a mérleget. Át kell térni az egészséges étkezésre, mozgásra és azt tartani. Mit mutatt a mérleg az másodlagos. Sokan lefogynak 6 hónap alatt, aztán kezdődik megint a lustulás, zabálás és megint meghíznak.
2018. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!