Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek ugy lefogyni,...

Hogyan tudnek ugy lefogyni, hogy azt eszem amit szeretek?

Figyelt kérdés

Tudom, van szaffi de marha draga, van zabpehelybunda rantott husra, ugyanannyi benne a kaloria.

Apropo, dietaztam mar 2 evig le is fogytam, jott 2 betegseg es mind vissza is jott.

Kozbe elmentem taplalkozasi suliba is de kb ugyanazt tanitottak amit mar tudtam, ami a neten fenn van, igy nem lettem okosabb.

Elegem van a csirke, rizs, sonka, natur zoldseg, ivoviz, neha egy kis szaffibol.

Utalom a hust, a natur izeket, a mentes kajakat, az ontet nelkuli salikat, es mindent amivel dietazni lehet. Ilyenkor mi van?

Mit tegyek?

Ne mondjatok, hogy eroszakoljam magamba a dietas kajat, 2 evig ezt tettem, most mar nem megy.

Szazfele keppen keszitettem el a dietas alapanyagokat, mind ugyanolyan gusztustalan mar szamomra.

Ellenben imadom a pizzat, az edeset, a szenhidratot, langos palacsinta minden ami finom es izletes.

Nos?


2018. júl. 13. 10:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok, mint te, kérdező. Januárban kezdtem újra ötödszörre a fitnesz életmódot, eljárok edzőterembe, és ráálltam a csirke-rizs-saláta étrendre. Eredmény: fogytam 12 kilót, kialakult egy remek vas-, b12 és magnéziumhiányom, a vérszegénység referenciatartományát alulról súrolom. Konkrétan a csirke szagától hányingerem van.

Most változtattam, elkezdtem vörös húsokat és pulykát enni, rizs helyett meg teljes kiőrlésű tésztát, nokedlit, néha krumplit. Az orvos felírta a vasat, b12-t, szedem a magnéziumot. Eredmény: április óta egy grammot sem fogyok. De legalább tartom a súlyom. Nekem még húsz kilót kéne leadnom. De hányingerem van a sonkától, a csirkétől és a mozzarellától.

Én a skandináv étrendet fogom kipróbálni, aminek az a lényege, hogy egy étkezésen belül egy rész fehérje, egy rész zsír, egy rész szénhidrát, és két rész zöldség legyen. A "részeket" egy lapos tányéron kell elosztani. Az étrend része a sok hal (én imádom, de nagyon drága), a bogyós gyümölcsök, és a sokféle zöldség.

2018. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!