Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 45 napos intenzív fogyókúra?...

45 napos intenzív fogyókúra? Hogyan tudnék lefogyni és formásodni nyár végéig?

Figyelt kérdés

Holnap kezdenék egy intenzív diétát, amitől kezdve 45 napos van augusztus végéig. Tudnátok segíteni, hogy mi lenne a leghatásosabb módszer? Olyanokra gondolok, mint:

-étkezés:Miket hagyjak ki az étrendemből, miket egyek.

-edzés:Milyen mozgásokat végezzek, mennyit. Mindennap szeretnék edzeni valamit, de nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb a fogyásra és az alakformálásra.

-egyéb segítség:Pl vmi tea vagy fogyasztószer, ami rásegít, esetleg olyan élelmiszerek, pl hallottam a fahéjról, hogy az segít.

És bármi, amit tudtok, hogy meggyorsítja a fogyást, azt írjátok le légyszíves.

Tudom, hogy nem lehet csak bogyóktól lefogyni, ezért szeretnék mindent bevetni, ami segíthet.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Ja és annyi még, hogy szerintetek elérhető jelentős változás ennyi idő alatt?


2018. júl. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Csak az utolsó kérdésre válaszolok: nem.

A többire van mindenki által elérhető szakirodalom.

2018. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

45 nap nem olyan kevés, persze, hogy elérhetsz jelentős változást.

Jó étrend, mozgás, extra trükkökben nem hiszek. Viszont neked kell tudnod, mi laktat és mire vagy képes. Túl drasztikus változással komoly rosszullétet is okozhatsz, de az se jó, ha úgy eszel, ahogy neked nem megfelelő, szerintem ez genetika (plusz lelki dolgok is vannak).


Ha igazán sokat akarsz elérni, szerintem legyen többféle mozgás: erősítő, kardió és aerob is. De ha "csak" futsz napi 2-3 órát, az is sokat jelent, égeti a kalóriát rendesen, az izmok megtartásában viszont nem segít eleget.


Nem kell extra trükk, ami meggyorsítja a fogyást, eleve ne akarj heti 1 kilónál többet fogyni, azt pedig trükkök nélkül is simán elérheted, rendes evéssel és mozgással.

2018. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mekkora súlyról indulsz, és mennyi időd van.

Van egy műsor az MTV-n, az I used to be fat. Abban kövér tinédzsereket fogyasztanak le edzéssel, diétával, kb. 90 nap alatt. Esetleg nézz bele, hátha kapsz ötleteket. Mondjuk ott más dolga nincs annak a tinédzsernek, mint naponta (!) 3x2 órát edzeni. Ennyi edzéssel 90 nap alatt 20-25 kilókat fogynak.

2018. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Aztán lóg is utána a bőrük rendesen. Gyorsan fogyni nem kifizetődő.
2018. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Étkezés: a sok sport mellé sok fehérjére van szükséged, tehát egyél sok (sovány) húst, halat,stb. (pl. az Aldiban kapható Pangasius hal nagyon jó, mert alacsony kalóriatartalmú, és sok benne a fehérje)

Köretként a főétkezésekhez a zöldségeket javasolnám, illetve a lassan felszívódó szénhidrátokat (teljes kiőrlésű dolgok, barna rizs, stb.)

Reggelire szerintem a zabkása nagyon jó ötlet, mert ha jól készíted el, akkor egészséges, és sokáig nem leszel tőle éhes.

Emellett igyál eleget (vizet), és aludj is eleget.

Ha pedig hosszú távon is meg akarod tartani az elért eredményt, akkor heti 0,5-1 kg-nál ne akarj egyszerre többet fogyni, és olyan étrendet alakíts ki, amit be is tudsz tartani majd később is.

Egyébként pedig számold a kalóriákat, és akkor te szabályozod a fogyásodat. (Pl. a Kalóriabázis nevű alkalmazás sokat segíthet ebben.)

Sok sikert!:)

2018. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző évben volt rajtam 20 kiló felesleg, de levágtam a lábamat, így most azt mutatja a mérleg amit látni szeretnék. Még 3 nyárra be vagyok biztosítva.
2019. júl. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!