Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek túl lehet azt...

Szerintetek túl lehet azt élni, ha két hétig nem eszel semmit, csak iszol?

Figyelt kérdés

Egy méregtelenítő kúra ez, hogy két hétig nem eszel semmit, csak gyógyteákat meg citromos vizet iszol, napi 3 litert összesen.

Ebbe bele lehet halni? Főleg, ha sportolsz mellette.



2018. júl. 20. 16:24
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%

Bele halásra nem sok az esély.

De a sportot nem fogod birni.

A 2 hét kaja nélkűliséget se!A gyomrod,vércukrod,szervezeted jelezni fog.Utána következményei lehetnek,gyengűl az immunrendszer,gyomorfájás,hányás,hasmenés satöbbi...

Amúgy a citromos víz csak jobban kimarhatja a gyomrot.


Ilyen hülyeséggel kár próbálkozni...

2018. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%

2 hét :D Bármikor kibírnám, persze morc lennék, nem mondom, szeretek minimum naponta enni... Van elég tartalékom hozzá, igazából 1 hónapra is.

A legeslegérzékenyebb, -betegebb, -véznább embereken kívül mindenki kibírná, amennyire tudom. Lemegy (normál, nem elhízott embert nézve s persze nagy aktivitásról sincs szó) 3-4 kiló zsír és némi izom, merülnek tápanyagkészletek, mi az? 2 hét nagyon rövid idő ahhoz, hogy komolyabb gond legyen, persze fejfájás, gyengeség, figyelemzavar azért simán előfordulhat, ha az ember nem szokta meg a böjtöt. Aki igen, az simán dolgozik 2-4 hétig evés nélkül.


Rengetegen böjtölnek sokkal hosszabban, amúgy a rekord valami bő egy év, na ahhoz már iszonyatos túlsúly, vitaminok, orvoscsoport kell.

2018. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A sport pocsék ötlet, de kérdés, mennyi. Bár extrémebb ultrafutók tuti sokszor csináltak már brutális kalóriadeficitet ennyi időn át (úgy, hogy ettek, de még sokkal többet mozogtak), így megfelelő állóképességgel és elszántsággal bizonyára megy a fenti is, bár 2 hét elég hosszú idő ilyenkor. A büntető- és haláltáborokban hónapokig is végeztek kemény fizikai munkát kevés evéssel emberek, amit én ugyan nem tudok felfogni, de megmutatja, hogy az emberi test szinte csodákra képes.


De normál, nem edzett, eltökélt, kemény ember szabad akaratából elég ritkán szokott böjtben keményen edzeni, azt hiszem. Nagyon, nagyon rossz kombó.

2018. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

kevés kaja és nulla kaja közt óriási a különbsg. életben maradás egészség szempontjából i.

ha csak 200 kcalt enne levékonyodna de talán megúszná, ha semmit biztos nem úszná meg károsodás nélkül.

2018. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#8: Hoppá. Ez újabb adalék az emberi test csodálatossága mellett. Azért arról tudj, hogy a legtöbb ember a te helyedben belepusztult volna vagy maradandó károsodást szerez, s még sokkal nagyobb súly esetén is ájuldoznánk mi, sima emberi halandók. Szerintem nálad az ellenálló genetika és eltökélt anorexiás szellem foghatott össze, mert brutálisan extrém esetről írtál. Én 1300 kcal mellett 2 nap után lerobbanok, mert az én szervezetem kevésbé megbocsátó (amikor akartam böjtölni vagy nem volt pénzem, meg se mukkant sok nap után sem, éhes se voltam, gyenge sem, agyam is működött, érdekes dolgok ezek, emiatt is gondolom, hogy a hozzáállás is számít).
2018. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem fogsz bele halni, de nem ér semmit sem
2018. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

#8, azért, mert te beteg voltál és marha nagy szerencsével túléltél valamit, amibe más simán belehalt volna, azért ne állítsunk már be 2 hét teljes éhezést úgy, hogy "semmi baja nem lesz tőle".

Ne haragudj a bunkó stílusért, de az ilyen kommentektől, amik baromi káros dolgokat bagatellizálnak el, mindig ideges leszek.

2018. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem szakemberre lenne szükséged, aki megérteti veled, hogy fogadd már el magadat úgy ahogy vagy. Meg ne próbálj 2 hétig csak inni!! Főleg egyedül!

Igen, bele lehet halni.

2018. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Üdvözletem.


Úgy döntöttem, hogy csak egy hétig lesz ez így, egy hét után beiktatok néhány kefirt, meg vmi zöldséget, aztán 3. héttől lassan visszaállok, persze nem az eredeti életmódra, hanem egy egészségesebbre, de a lényeg, hogy kb a 4.héttől már rendesen fogok enni.

Szükségem van némi tisztításra, mivel mostanában nagyon rosszul ettem, már szinte mindentől vagy hasmenésem lesz, vagy felfúvódok, vagy fáj az egész hasam meg morog egész nap. Szóval úgy döntöttem, hogy kicsit rendbe teszem magam, aztán fokozatosan átállok egy normális táplálkozásra. Ha nem segít nyilván megyek dokihoz.


Köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 20. 22:31
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem létezik méregtelenítés.

Nem fogsz tisztulni.

Gyenge leszel, löttyedt, még szarabb alakod lesz, mint most. Legyengülsz, konkrétan a napi feladataidhoz nem lesz erőd, nem ám a sporthoz, és könnyen meg is betegedhetsz.

Inkább egyél mostantól rendesen és mozogj sokat. Az segít.

2018. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!