Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek túl lehet azt...

Szerintetek túl lehet azt élni, ha két hétig nem eszel semmit, csak iszol?

Figyelt kérdés

Egy méregtelenítő kúra ez, hogy két hétig nem eszel semmit, csak gyógyteákat meg citromos vizet iszol, napi 3 litert összesen.

Ebbe bele lehet halni? Főleg, ha sportolsz mellette.



2018. júl. 20. 16:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Facebook-on van 21 day waterfast -csoport ahol a 21 napos böjtről napi szinten posztolnak emberek. Ahhoz, hogy ne hallj meg ax kell, hogy legyen rajtad zsír tartalék (tehát ne az anorexia állapotában legyél). A 3. naptól a test át áll a ketózisra azaz az elraktározott zsírt építi fel szőlőcukornak a szénhidrátok helyett (gluconeogenesis).

Plusz létezik autophagy is amikor a szervezet a nem szükséges dolgokat bontja le hogy a szükséges dolgokat felépítse. Sokan számolnak be a tehességi csíkok eltünéséről, látásjavulásról és volt aki állította, hogy az ősz haja is elkezdett kihullani és barna nőtt helyette.

2018. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem lehet, hogy laktózérzékeny vagy? Anyukámnál is így kezdődött (bő 50 évesen) és én is éreztem már ilyen tüneteket komolyabb mennyiségű tej elfogyasztása után.
2018. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Nem ajánlott 2 napnál hosszabb böjtöket tartani felügyelet, és szakértő nélkül.


1-2 napos böjtnek is megvan a jótékony hatása, a hosszabb böjt veszélyei nélkül.

2018. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Inkább próbáld ki a krumpli-rizs-natúrszelet diétát (ez elmulaszhatatlan hasmenésre való), és utána egyenként vezesd be újra a különböző élelmiszereket, hogy kiderüljön, mitől volt bajod igazából. A koplalástól nem lesz jobb.

2018. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szia! Ha jól értem a léböjt kúrára gondolsz,ennek több fajtája van, amit szerintem érdemes elkezdeni az így működik: otthon a turmix gépbe össze turmixolsz gyümölcsöket, a banánból is lehet, mert magas a kalória tartalma, nos ebből napi 3 litert kell inni, de ezt is csak max. 1 hétig ajánlják, főleg, ha első alkalom, hogy kipróbálod, először ezt 3 napra szokták ajánlani, de azt tudni kell, hogy elég fáradt, ingerült és rossz közérzetű leszel. Remélem tudtam segíteni.
2018. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!