Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet a...

Mennyi idő alatt lehet a legrövidebben leadni 20kg-t?

Figyelt kérdés
Drasztikus mód sem érdekel,tudom helytelen...de segítsetek!

2018. júl. 21. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hány kilóról indulsz.
2018. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
Szerinten amputalassal.
2018. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Drasztikus? Ne egyél és kész. A náci haláltáborokban "kiválóan" bevált.
2018. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap alatt sikerült úgy hogy nem èheztem sőt nèha csokit sütit fagyit is ettem. Ez nem volt drasztikus.
2018. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andizsuzsi ***** válasza:
63%

A drasztikussal nem csak az a baj, hogy egészségtelen, hanem - hogy Acélt idézzem -, olyan leszel, mint egy telesz@rt zokni.

Egyébként igen, koplalással.

2018. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Figyelj, én is így indultam neki.  Mindig is duci gyerek voltam. Aztán elkezdtem magamtól undorodni elhatároztam hogy változtatni fogok ezen. Az elején még tudatlan voltam és úgy gondoltam hogy a lehető leggyorsabban akarom magamról ledobni az évek alatt felszedett kilókat.  Utána olvasgattam mindennek és rájöttem hogy jobban járok ha lassan fogyok és egészségesen. Életmódot váltottam januárban. Egy nap 5x étekezem. Rengeteg fehérjét, gyümölcsöt és zöldséget eszek. Naponta megiszok 3-4 liter vizet és minden reggel egy bögre zöldteával kezdem a napot. Sokkal többet mozgok. Mindenhova gyalog megyek és 1 heten 5× tornázok itthon, szoba bicajozom és amikor van úgy időm elmegyek túrázni. Most értem el a célom leadtam a 25 kiló súlyfeleslegem EGÉSZSÉGESEN! Nem lóg a bőröm és striáim se lettek. És nagyon boldog vagyok hogy nem drasztikusan fogytam le. Amióta megváltoztattam az étekzési szokásaimat sokkal több energiam van és jól érzem magam a bőrömben a mozgás pedig a mindennapjaim részévé vált. Hidd el nincs semmi értelme drasztikusan fogyni. Barátnőm 15 kg-t fogyott 2 hónap alatt majd 1 év múlva azt vette észre hogy ugyan ott tart ahonnan indult. 20 kilót letudod adni egészségesen 5-6 hónap alatt ha kitartó vagy. Igyál sok vizet, egyél kevesebbet és mozogj többet! Ha ey olyan bendős és lusta lánynak mint nekem ment Nekes is fog! Remélem volt értelme leírnom és hatottam rád. Sok sikert a célod elérésében!
2018. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló!!:) Gratulálok, hogy sikerült elérned! Remélem nekem is menni fog!:)
2018. júl. 21. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Koplalást nem ajánlok, inkább egyél szolidan és fuss le napi 2 maratont. Bár ez feltételez némi állóképességet s egyebeket. Nem baj, napi 10-20 óra gyaloglás is megteszi, főleg hegynek föl.
2018. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn 4-5hónapot mondanék, ne koplalj maradj egy egèszsèges kereten belül és fogsz fogyni.
2018. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!