Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy aki nem...

Miért hiszik azt hogy aki nem eszik állandóan hamburgert vagy többet a kelleténél az koplal?

Figyelt kérdés

Ha társaságban vagyok azt mondják ehetnék többet. Hozzá teszem hogy társaságban nem figyelek arra mit eszek és mennyit..

Azt hiszik ha állandóan ennék ugyan olyan "sovány" lennék.

Szóval rászoktam arra hogy többet eszek ha látnak. Tudnék egészségesen élni van hozzá akaratom, de még is meginogtatják..



2018. júl. 24. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rossz körökben mozogsz. Nekem aztán senki se beszél ilyeneket (bár az áén 1200 kcal és a csillagos ég közti társaságbeli étkezéseimmel fura is lenne) s akkor se rebben meg a szemük, ha közlöm, hogy soha nem reggelizem. Amúgy sok sikert bárkinek arra, hogy rávegyen olyan étkezésre, amit én nem akarok :D Na jó, a hedonista énem mentén van rá esély, de akkor is ÉN döntöm el végül.


Ne tömd magad mások miatt. Egyél úgy, ahogy neked jó. Már ha egészséges vagy, mert ha koplalsz, az más, akkor jogos, amit mondanak.

2018. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A sok irigy ....... :)

Én is megkaptam, ne félj, hogy "úúúúúúristen, csak ennyit eszel?", amikor a gömböc kolléganő nem bírta elviselni, hogy napról napra vékonyabb lettem. Tényleg nem kell az ilyenekkel foglalkozni, úgy egyél, és annyit, amennyit te akarsz, nem amennyit elvárnak tőled.

2018. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!