Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tűntethetném el a...

Hogyan tűntethetném el a vádlimról és a combomról a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

Eddig akkor látszott csak, mikor összenyomkodtad, most viszont már fekve is, vagy ha kinyújtom...


Alapból vékony vagyok, 170 cm, 53 kg.


Viszont észrevettem, hogy a lábam, de főleg a combom sokat vastagodott..


A szüleim lebolondoznak, mert szerintűk tuti fogyózni akarok.


2018. júl. 27. 13:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%
Hat sirok 😂😂baszus sajnalom a merhetetlen nagy problemad... 🙁aszem a helyedben fejbe lonem magam vagy lehet inkabb oda fekudnek a vonat sinre hatha levagja veletlen es kapok karteritest☹️Es abbol egy jo feszes zsirmentes mulabat vennek. Szerintem ez lehet a megoldas de nem biztos 🙁
2018. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én aztán meg nem nyomkodom. Amúgy ha ilyen sok bajod van, akkor miért nem teszel ellene? Ehelyett itt sír a szád.
2018. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%
A 3. Kepen egy szép izmos lany van. A te kepeden látszik hogy vekony vagy de izmot nem látok.
2018. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony vagyok, 170/58 kg, de a fenekem, meg a combom nekem is narancsbőrös, mert eddig csak a kajára figyeltem oda (66 kg-ról fogytam amúgy). Szóval elértem a súlyt amit akartam, de még én se tetszek magamnak, úgyhogy most elkezdem kocogni meg biciklizni. Szerintem ezekkel ha teljesen eltüntetni nem is, de kevésbé láthatóvá lehet tenni a narancsbőrt, ha formálódnak az izmok is. Sajnos (vagy nem sajnos) ez van, mozogni is kell, ha nem akarunk töltött libanyak formájúak lenni. :)
2018. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nos az én tökéletes receptemet megosztom veletek.

Én viszonylag sokat felszedtem az elmúlt években. Majdnem 20 kilót, de megjegyzem, hogy ebből 10 elfért. Szóval úgy 10 kiló fölösleg volt rajtam. A narancsbőr gusztustalanul elhatalmasodott, már nem húztam rövid nadrágot, a strandokat meg messziről kerültem. Sokkal jobban zavart ez, mint az úszógumim a csípőm körül.

Elkezdtem természetgyógyászhoz járni, aki átrendezte a gondolataimat egy kicsit. Köpölyöz két hetente és mindig elmondja mit szabad enni és mit nem. A narancsbőröm már néhány kezelés után szebb lett, de úgy fél év után jött az igazi változás, amikor elkezdtem úgy enni, ahogy kell, sportolni és mellette nagyon sokat inni!

Ezek együttesen hoztak eredményt. Hiába indul be a nyirokkeringés a kölyözés által és hiába törik össze a zsírcsomókat ez mondhatni tüneti kezelés. Ha tovább mérgezi magát az ember szénhidrát dús vackokkal, akkor fölösleges az egész. Megtapasztaltam, tudom.

Kordában tartható a fenti módszerrel a narancsbőr, de ha az ember elhagyja magát visszajön újra...

Most még csak nyomásra látszik. Néhány év múlva már anélkül is fog.

2018. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!