Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 centihez sok a 70 kg?

170 centihez sok a 70 kg?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 20:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
Hát elég sok, de még nem menthetetlen. Most kezdj el odafigyelni a kajára, mozgásra! Ha most nem kapod össze magad,később 100+os vágósúlyra fogsz hízni és onnan az emberek 99 %-a már nem fogy le.
2018. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%

Annyira bírom, hogy infó nélkül mindenki elkönyveli soknak, az én testzsírszázalékról szóló válaszomat meg rögtön lepontozták. Nehogy használjátok a logikátokat, kedves lepontozók.


Ha izmos vagy, kérdező, akkor nincsen baj. Ha nem 5-7 kiló felesleged lehet csak.

2018. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Először is ne hagyd, hogy a sok névtelenül írogató elvegye az önbizalmad! Szerintem abszolút nem vészes, csak pár kiló feleslegről lehet szó, valakin ennyi még meg se látszik, főleg mivel nem is vagy alacsony. Egyél egészségesen, változatosan, mozogj ha jól esik és a lényeg, hogy magadnak akarj megfelelni, ne másoknak. A testalkat eleve nem minden, én 47 kilósan is megkapom, hogy fogynom kéne, vagy épp hogy túl sovány vagyok... Aki ilyesmibe beleköt, álomvilágban él és soha semmi nem lesz nekik elég jó. Fel a fejjel, nincs veled semmi baj. :)
2018. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Én a 175 cm-hez 58 kg-osan nagyon vékony voltam. Nekem a 65-70 kg közötti súly az ideális, persze idősebb is vagyok. Hasonló magasságú egyik barátnőm 49 kg és igaz vékony, de iszonyat formás, nekem a 49 kg már anorexia kategória lenne. Egy másik ismerősöm 179 cm magas 72 kg jelenleg és a vézna kategóriába sorolnám. Ezt valóban nem lehet így megállapítani, hogy ki hány kiló. Én mindig erősebbnek tűnök ha nem figyelek oda, mivel széles a vállam és felsőtestre hízom először. Pl egy alma alkatú ember vékonyabbnak tűnik mellettem, ha semmi válla és vékony karja van. Érdekes dolgok ezek. 😊
2018. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
nem sok.
2018. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem sok, ÁTLAGOS.
2018. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem sok, de nem is átlagos, a kettő között van valahol. Ha izmos lenne, szerintem arról tudna, és nem is írná ki, mert ez alapján önbizalomhiányos, és egy izmosabb alkatú teenager pontosan tudja, hogy most izmos e, vagy sem, valószínűleg rendszeresen durvább sportokat is űz, és az étrendje is ki van hozzá alakítva, nem pedig gyakorikérdéseken kérdezősködik a súlyáról... De igen, nem ártana megtudni a testzsírszázalékod is. Szerintem egy kicsit fogynod kell, és szálkásítanod.
2018. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem sok.
2018. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%

Ne ess kétségbe!

És ne hallgass a hülyékre :)

Ez az a súly, amivel semmi baj, HA elkezdesz heti2-3-szor sportolni. És semmiképpen ne fogyókúrázz!

2018. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg van rajtad felesleg. Hacsak nem vagy kifejezetten izmos. De gondolom, nem.

Viszont ez nem nagyon sok. Nem vagy kövér.

5 kg szerintem simán lemehetne egy kis odafigyeléssel és rendszeres mozgással.

2018. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!