Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiából gyógyulok, feltápl...

Anorexiából gyógyulok, feltáplálás?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mitől lehet az, hogy eddig nem tudtam elfogadni a hízást, alig emeltem a kalóriát, most pedig egyfolytában eszem... és rengeteg víz jött fel rám. Semmit nem vonok már meg, ma is kétszer fagyiztam, ettem csokit, rántott sajtot, rízzsel és halrudakat. Almát, barackot, csirkemellet. Normális, hogy ha ennyire sokat kívánok? Édességből simán lemegy 3-4 tábla csoki... de csak 3 napja jelentkezett ez, mióta semminek nem mondok nemet, ha megkívánom. 44 kg voltam szombaton, most reggel 48,8 voltam és most pedig 50-51 ... ezzel társul, hogy iszonyatosan feldagadt a sok víztől a hasam, lábam, de még az arcom is. Nem merek kevesebbet enni, mert már el szeretném érni a célt. Több az erőm, jobban érzem magam, csak a víz idegesít. Aki gyógyult, vagy gyógyul neki mi a tapasztalata? Mit lehet tenni? Egyek kevesebbet mégis, de nem szeretném magam korlátozni. 170cm magas vagyok 21 éves és fiú. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 9. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Amit leírtál mintaétrend, az NEM JÓ!


Ezt a fogyókúrázók csinálják, egyél rendes főtt ételt, ne ilyen szrokat, már bocsánat!

2018. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

7-es, 70 %-ossal értek egyet, nyomtam is neki egy hatalmas nagy zöldet! :D


Minek fogyókúrázol kérdező???? Neked nem kell!

2018. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sorry, elnéztem: jelenleg 77 %-on áll az illető :) De ez mit sem von le abból, hogy jól látja :)
2018. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyél nyugodtan magvakat, de egyél rendes főtt ételt is, ilyeneket nyugodtan ehetsz, hogy: vadas tésztával, marhapörkölt nokedlivel, hasonlók. Nyugodt szívvel! Ilyeneket például egyáltalán nem látok nálad... Jelenleg úgy eszel, mint a legtöbb fogyókúrás csaj :)))
2018. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sosem rajongtam a tésztákért sajnos... régen is a vajas kenyér, sültkrumpli és kb. itt ki is merült az étkezésem. Maximum majonéz vagy még a bundás kenyér ketchuppel. Vagy virsli mustárral, na de akkor most annyi minden félét tanácsoltatok nekem, hogy megint nem tudom mi lenne a legjobb... talán ez?


Reggeli: Rántotta, toast kenyér bele lapka sajt, felvágott.

Tízórai: alma, barack

Ebéd: Gombás rizottó és sütök mellé csirkemellet.

Uzsonna: magvak és cottage cheese, tk kenyérrel

Vacsora: Csinálok kőrözöttet és tk kenyérrel eszem, mellé zöldség (uborka,paradicsom,paprika).


Így megfelelő? Kb. ezt tudom összerakni a válaszaitokból és ez még talán menne is napi szinten, csak variálom majd a húsokat, a magvakat, esetleg csinálok banánturmixot fehérjeporral?!

2018. aug. 9. 20:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez jobban hangzik, de én nem tésztákat írtam :)
2018. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Pedig a vadas tésztával... :-D olvastam. :-D De a vadas okés is, pörkölt úgyszintén, csak ilyen melegben egyáltalán nem kívánom sem megfőzni, sem megenni. Hidegen pedig a rizottót szeretem. :-) Hidegen a pörit vagy a vadast... nem tudom, de nekem az nem jön be.
2018. aug. 9. 21:13
 18/18 anonim ***** válasza:

Hidegen ne edd, mert fsásod lesz tőle.. Az ételeket pedig nem a melegre való tekintettel írtam, hanem "hasra ütés szerűen".

Csak példák voltak. Amúgy én ilyenkor is simán eszem ilyeneket :)

2018. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!