Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40kg hogy mutatna 162 centin?...

40kg hogy mutatna 162 centin? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Na szóval, gondolkodtam, hogy addig meg sem állok a fogyókúrával és edzéssel, amíg el nem érem a 47 kg-ot.


De aztán elgondolkoztam, hogy inkább 40 lennék. De nem tudom, az hogy mutatna egy ilyen mondjuk, hogy alacsony lányon, mint én. Nagyon beesne az arcom, látszanának a csontjaim? Mert az undorító, hisz láttam a 170 cm-es 38kg-os Eugenia Cooneyt, és ő undorító és alig tud kosárra dobni, de 8 cm különbség sokat jelent? Nem tudom, ez itt a kérdés. Tudom, itt nem divat ilyen vékonynak lenni, de nekem az a kitűzött célom. És el szeretném érni, szóval ne véznázzon itt senki, hanem válaszoljon a kérdésemre, légyszi!



2018. szept. 30. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolok: sz@rul néznél ki valószínűleg és bottal sem piszkálnálak meg.
2018. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

56 kg lenne az ideális, kb. 50-60 között. 45 kg alatt már kóros sovanyságról beszélünk. Hajhullással, repedezett körmökkel, kimaradó memzesszel... (ami meddőséghez vezet, ha nem sikerül visszaállítani).

És igen, ott már kilátszanak egyes csontok.

2018. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 cm 39 kg voltam, elég ramatyul néztem ki. De a kinézett csak egy dolog, a nagyobb baj, hogy az ember leépül fizikailag és mentálisan. Ez a súly csak arra elég, hogy feküdj az ágyban. Plusz tapasztalatból mondom, 40 kilósan is új céljaid lesznek, 38 kiló, 35 kiló, aztán kórház ami maga a pokol..
2018. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
76%
Én 158 cm vagyok és 40kg. Az emberek simán mondanának rám 50-et de azért látszik,hogy soványka vagyok. Hidd el,inkább ne fogyj sehova jól vagy te úgy ahogy vagy. (Nem,én mindig is ilyen voltam,nem "szándékos fogyással" értem el a tömegem.)
2018. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 163 centi vagyok, régen eltűnődtem, milyen lennék 49 kilósan. Szerintem vézna, most már 56 alá nem akarok menni. De én nem vagyok az izmok ellensége kicsit sem... A testalkat is számít, de 162/40-hez mindenképpen elég gyenge izomzatra van szükség, amit nem ajánlok annak, aki képes izmot felszedni. Mert ha olyan a genetikája, hogy cérnavékony, de egészségesen él, hát OK.


Eleve miért kell rápörögni a számokra? Vagy kérdezni ilyet általánosan, amikor nem tudhatod, TE hogyan fogsz kinézni s hogyan fogod érezni magad mennyivel.

Azt nem lehet, hogy normális életmódon csinosra fogysz és nem a kilókat nézed? Ha neked a kifejezetten vékony tetszik, kevés izommal, mehet az is, de csak a normális szint alsó határáig. Hogy ez nálad hány kilónál lehet, fogalmam sincs, itt nem csak 1-2 számról van szó, tényleg egyéni valamelyest.

2018. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

160-hoz voltam 40, végzős középiskolásként. Hát nagyon nem festettem jól. Semmennyi mellem nem volt, de tényleg semennyi. 65AA melltartó nagy volt rám. Fenekem se volt. XXS ruhák lógtak rajtam.


Nem önként voltam egyébként ennyi, családi problémák miatt.

2018. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a súly ha kizàrólag fenék és mell volna, akkor jól, de ha nem, akkor nem ajànlom
2018. okt. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 163 cm-hez 52 kg vagyok, 36-os ruhamérettel. Én biztos nem akarnék 50 kg alá menni, 48 kilósan már mindenki aggódott, hogy biztosan beteg vagyok. Az akkori képeimet nézve igazuk volt.
2018. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél annyi, olyan 55 körül legyél
2018. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Tegnap mértem magam másik mérlegen (véradáson), 55 kg-nak mutatott. Szerintem az én mérlegem csal. Ha 15 kilót lefogynék, akkor már nem lenne rajtam semmi izom, kb. mint egy anorexiás, akit kórházban kezelnek.
2018. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!