Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40kg hogy mutatna 162 centin?...

40kg hogy mutatna 162 centin? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Na szóval, gondolkodtam, hogy addig meg sem állok a fogyókúrával és edzéssel, amíg el nem érem a 47 kg-ot.


De aztán elgondolkoztam, hogy inkább 40 lennék. De nem tudom, az hogy mutatna egy ilyen mondjuk, hogy alacsony lányon, mint én. Nagyon beesne az arcom, látszanának a csontjaim? Mert az undorító, hisz láttam a 170 cm-es 38kg-os Eugenia Cooneyt, és ő undorító és alig tud kosárra dobni, de 8 cm különbség sokat jelent? Nem tudom, ez itt a kérdés. Tudom, itt nem divat ilyen vékonynak lenni, de nekem az a kitűzött célom. És el szeretném érni, szóval ne véznázzon itt senki, hanem válaszoljon a kérdésemre, légyszi!



2018. szept. 30. 12:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szarul

Én 163 vagyok és 60 kg úgy hogy sportolok is mellette és ez az ideális forma számomra. Semmi pénzért nem mennék még 55 kg alá sem.

2019. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!