Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szedte valaki a pajzsmirigy...

Szedte valaki a pajzsmirigy testsúly kontrollt?

Figyelt kérdés

Segített? Diéta+mozgás megvan, de nem mennek a kilók :(


(NEM diéta és mozgás tippeket kérek, csak a kérdésemre választ - köszi! )


2018. okt. 3. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedtem, nem segített. Dietetikushoz fordultam, tőlem várom az étrendet.
2018. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen jódot pótol ill. vasat. Ha valóban alul működik a pajzsmirigyed, a plusz jód nem fog segíteni; annak hiánya golyvát okoz..
2018. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy tipp: iherben lehet venni raw thyroidot, ugyanaz a hátása mint a letroxnak csak nem kell fél évet könyörögni az orvosnak. Vagy lehet hogy rt3 szindrómád van, arra pedig guggulsterone néven tudsz gyógyszert szerezni, szintén iherb. Persze csak ha tényleg beteg vagy. Az ilyesmik max placebora jók.
2018. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valóban pm alulműködésem van, 150mikrogramm l-thyroxint szedek, de még ez is kevés, egyszerűen mindig csak nő az értékem, és nem tudok fogyni :(
2018. okt. 4. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez gyanús... vagy t3 szindróma, vagy IR. Én a helyedben utánajárnék mindkettőnek. Én az anyámat is kezeltem így,és fogyott 20 kilót. Ha érdekel küldök iherbes linket.(nem reklám)
2018. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem igazán tudom, mi az, de én már bármit elolvasok :D
2018. okt. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!