Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnálok mikor mindent...

Miért stagnálok mikor mindent megteszek?

Figyelt kérdés

2 éve kezdtem fogyókúrázni, 30+ kiló ment le rólam, jelenleg 75 vagyok, de az istenért nem megy lejjebb, olyan mintha egy fekete lyukba kerültem volna.

1 hónapja játssza azt velem a mérleg hogy egyszer 74,7-et mutat, másnap 75,4-et.

Már emeltem az edzésememen is, két edzésprogramot követek, ez napi két fél órás edzést takar. Jól felépített videók, megtalálható benne minden: súlyzós edzés, HIIT stb. Szeretem csinálni.

Kalóriát a Myfitnesspal appal számolom, grammra pontosan mindent mérek. 1600 kalóriát számolt a legtöbb oldal nekem heti fél kiló csökkenéséhez, de rendszerint 1500-zal zárom a napot, és ezt úgy értsétek hogy fullon vagyok, nem tudnék többet enni ha akarnék sem.

Emellett figyelek a makrókra is.


Tehát véleményem szerint minden adott, mégsem megy lejjebb az a nyamvadt mérleg.


Mit javasoltok?



2018. okt. 7. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Hogy neznek ki a makrok?
2018. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

~85 g feherje

200 g ch

30 g zsir

Ettol +- 10 grammal el szoktam terni

2018. okt. 7. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Milyen magas vagy? Férfi vagy nő?
2018. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
168, nő, 23 éves
2018. okt. 7. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Fura nagyon, hisz ezek mellett fogynod kéne.

Amiket ilyen esetben ki lehet próbálni: legalább egy ideig több kalória, valamiért van, akinek ez segít. Több mozgás.

Abban nem tudok hinni, hogy a makrók variálása segítene, hiszen a kalória kalória, az energiamegmaradás törvénye pedig elég erős. Valami picit bekavarhat egyeseknél, de nem sokat. Kevesebb evés nem tűnik jó ötletnek (főleg, hogy ha csökkentesz még 1-200 kcalt, azzal sem érsz sokat), még lassú anyagcserénél is a több mozgás szimpatikus.

2018. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy fogynom kellene pont ezért kérdeztem. A két edzést pár napja kezdtem el, reménykedem hogy ez segíteni fog, egy harmadikra már nem lenne kapacitásom.

Úgy döntöttem a mérleg helyett a tükörre és a centire hagyatkozom.

2018. okt. 7. 15:03
 7/12 A kérdező kommentje:
*a két edzést pár napja kezdtem el= előtte csak 1 edzést csináltam ami napi 30-35 perc volt
2018. okt. 7. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Rosszul számolod a kalóriákat.
2018. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jól számolom.
2018. okt. 7. 15:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a kalóriák makrók rendben vannak, akkor valamit még változtatnod kell. Az ételek összetétele, minősége is számít, esetleg több alvás a megfelelő időben.
2018. okt. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!